Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 257 Ürünler.
Malzeme İşleme için Orta Görevli Çarklar Kauçuk Tekerlek Tipi 2-7/8 X 2-7/8 Inç Bolt Deliği Aralık 1/4 Inç Bolt Deliği Boyutu
| Brake Type: | Side Lock |
|---|---|
| Wheel Type: | PU/PVC/TPR/PP/Rubber |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Kaymaz Orta Görevli Döner Tekerlek Çarkı Kauçuk 4 Inch Tekerlek Diametresi Orta Görevli Kaymaz 3-6 Inch Tekerlek Genişliği
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Type: | PU/PVC/TPR/PP/Rubber |
Yukarı plaka boyutu 2-6 inç Ağır yükler ve performans için ağır görevli makaralar
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
|---|---|
| Material: | Steel/ Aluminum/ Plastic/ Rubber |
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
3/4/5/6/8 inç Nylon Hastane Trolley Tekerlek Çarkları Tıbbi Ekipmanlar İçin
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
| Malzeme: | Kauçuk/PU/Naylon/TPR |
Endüstriyel Tekerlek Çarkları Dayanıklı Çelik Dönüştürme Tekerlekleri ile 5000 Lbs'e Kadar Ağır Görevli
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Çifte Top Taşıyıcı Orta Görevli Çarklar Ağır Görevli Uygulamalar İçin 4 Inç Tekerlek Çapı
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Genişletilebilir Kök Montaj Tipi, Döner Kilit ve Plastik Malzemesi Olmayan Endüstriyel Çarklar
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
Pürüzsüz Hareket İçin Sert İskele Tekerlekleri Dişli Çelik Sap Çift Bilyalı Rulman
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
6 İnç Endüstriyel Tekerlek Döner Ağır Hizmet Tipi Tekerler 230kg Yük Kapasitesi
| Ürün adı: | WBD Fabrika Satışları 6 İnç Endüstriyel Tekerlek Döner Siyah Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | 6" kauçuk döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
2 İnç İkiz Tekerlek Tekeri Endüstriyel Cıvata Deliği Frenli Siyah Kauçuk Tekerler Avrupa Tipi
| Ürün adı: | 2 İnç İkiz Tekerlek Tekeri Endüstriyel Cıvata Deliği Frenli Siyah Kauçuk Tekerler Avrupa Tipi |
|---|---|
| stil:: | İkiz tekerlek kauçuk döner tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |

