Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
Endüstriyel makineler için 837 lb yük kapasitesi olan 100 mm ağır yüklü makine
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
| Boyut: | 100 mm |
Demir Tekerlek Merkezi Ağır Görevli Çarklar Kırmızı Yük Kapasitesi Ağır Yükler İçin 837 lbs'e Kadar
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
Toptan endüstriyel Caster Döner Çalışma Masa Casters 2.5 Inç Polyurethane Tekerlek Çapraz
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300 pound |
| Paket miktarı: | 4 |
837 lbs ağır yüklü makine demir merkezli polyurethane tekerlekler çift top rulmanları
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
7.5 inç döner yarıçaplı çift topu taşıyan plaka montaj kaskası
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Çifte Top rulmanları Endüstriyel Caster 144mm Uzunluk Ağır Görevli Uygulamalar için
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
1/4 inç Bolt Delik Boyutu Gri Orta Yüklü Çarklar Tekerlek Rengiyle 300Lbs Kapasite
| Cıvata Deliği Boyutu: | 1/4 inç |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Polyurethane 5-3/4 inç Yüksek Kapasiteli Çubuklar Bolt Delik Aralık 2-7/8 X 2-7/8 inç Toplam Yükseklik
| Yükleme kapasitesi: | 300 pound |
|---|---|
| Tekerlek Rengi: | Gri |
| tekerlek tipi: | Poliüretan |
Çift Top Taşıma Çalışma Masa Çarkları 2,5 Inç Tekerlekler Korozyona Direnci
| Yükleme kapasitesi: | 300 pound |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik |
| Renk: | Siyah |
Polyurethane tekerlek malzemesi ile 2,5 inç çaplı yırtılmaya dayanıklı çelik çalışma masası rotörleri
| Tekerlek çapı: | 2,5 inç |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
| Yükleme kapasitesi: | 300 pound |

