Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
3 inç çelik döşeme tekerlekleri 2.5 inç bult delik aralığı ile
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Kolay Manevra İçin Gri Plastik Tekerlek Göbeği Çinko Kaplamalı Hafif Hizmet Tipi Tekerlekler
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Tread: | Smooth |
| Wheel Material: | TPR |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
Avrupa Pazarı için Plaka Montaj Tipi Avrupa Tekerlekleri ve 19-24mm Tekerlek Genişliği
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
Gri Tekerlek Hafif Görev Çarkları -20 ila 100 derece Selsüs sıcaklık aralığı için plastik tekerlek çekirdeği
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
| Wheel Core: | Plastic |
2-4 inç döner yarıçaplı yumuşak makaralar.
| Tekerlek Genişliği: | 19-24mm |
|---|---|
| Montaj tipi: | Plaka |
| Ev materyalleri: | Çelik |
Yumuşak Çalışma Çubuğu Yüksek Yük Kapasiteleriyle Ağır Görevli Geri Çekilebilir Yan Montaj Çarkları
| Fren tipi: | Tam Kilit |
|---|---|
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
Tavsiye edilen Ofis Sandalyesi Çark Çarkları 5 Mobilya Beyaz Naylon Çark
| Montaj Tipi: | Kök montajı |
|---|---|
| Uygulama: | Small trolleys, furniture; Küçük arabalar, mobilyalar; small cabinet; küçük |
| Tedarikçi Türü: | fabrika |
Yüksek kaliteli 4 adet presli çelik kromlu top rulmanı Tpr ipli sapı mobilya döşeme tekerleği
| Malzeme: | Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Gümüş Krom kaplama |
| Tedarikçi Türü: | fabrika |
Tek tekerlekli stil kırmızı PU tekerlekli poliüretan kasketler toplam kilit fren türü dayanıklılık malzemeleri
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |

