Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
PU Demir Malzemesi Yumuşak Çevre ve Dayanıklı Tek Tekerlek Performansı İçin Polyurethane Çevre
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Yumuşak TPR Gri Zenkli Çarklar 19-24mm Tekerlek 2-4 Inç Döner Yarıçap
| Tekerlek Genişliği: | 19-24mm |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
19-24 mm'lik hafif yükler için çelik plaka döner sarı tekerlekler
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Mounting Type: | Plate |
Endüstriyel 3/4/5 inç orta boylu TPR Top Plate Frenli Döner Çarklar
| Malzeme: | Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Konut: | Preslenmiş çelikten yapılmış, çinko kaplamalı çift bilyeli döner kafa. |
| Tedarikçi Türü: | fabrika |
Endüstriyel Ortamlarda Ağır Ekipmanlar için TPR Üstten Plakalı Ağır Hizmet Tekerlekli Döner Tekerlek
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
132 lbs yük kapasitesi, uzun süreli performans için siyah naylon koltuklar.
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Wheel Size: | 100mm |
Sinek kaplama bitirme ile gri TPR hafif görev rotorları Toplam kilit fren pürüzsüz battaniye
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Wheel Material: | TPR |
| Finish: | Zinc Plated |
Döner Kilitli Hafif Görevli Çarklar Plain Bearing Plastik Tekerlekli Çelik Konut 19-24mm
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tekerlek Genişliği: | 19-24mm |
Ağır Görevli 350KG Top Taşıyıcı Naylon Çubukları Kurulumda vida 100 Lbs Yük Kapasitesi
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |

