Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
Ağır Görevli Çalışma Masaları Çark Çarkları Endüstriyel İşlem için Çürük Çerçeve Tek Tek Çark
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
|---|---|
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
450-850 kg yüklü kapasiteli, toplam kilit fren tipi ve PU demir tekerlek malzemesi olan poliüretan tekerlekler
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm Yükseklik Toplam Kilit Fren Tipi 3 Ton Ağır Güçlü Endüstriyel Uygulamalar için PU Caster Wheel
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
5 inç Toplam Yükseklik 150mm PU Çark Çarkları Çeşitli ve Ağır Endüstriyel Uygulamalar için 2 inç Çark Genişliği
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
2 inçlik tekerlek çaplı ağır işlevli plaka montaj rotorları
| Wheel Size: | 100mm |
|---|---|
| Compatibility: | Furniture |
| Wheel Color: | Black |
Neylon tekerlek plaka montaj rotorları, ağır görev uygulamaları için mükemmel
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
| Material: | Nylon |
Kapalı uygulamalar için çok yönlü top taşıyan naylon makaraları
| Compatibility: | Furniture |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 95x95mm |
| Usage: | Indoor |
Plaka Montaj Tipi -20 ila 100 derece sıcaklık aralığı için Hafif Görevli Çarklar
| Montaj Tipi: | Plaka |
|---|---|
| tekerlek yatağı: | Düz rulmanlı |
| Ev materyalleri: | Çelik |
Hafif Güçlü Çelik Çarklar Yük Kapasitesi 144 Lbs'e Kadar 2-4 Inç Plain Bearing Plastik Tekerlek Çekirdekleri
| Yükleme kapasitesi: | 144 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| Ev materyalleri: | Çelik |
Hafif Görevli Plaka Montaj Casters Yumuşak TPR Tekerleği 144 Lbs'e Kadar Yük Kapasitesi 2-4 Inç çapı
| Yükleme kapasitesi: | 144 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Tekerlek Sırtı: | Yumuşak |
| Tekerlek Genişliği: | 19-24mm |

