Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
Yeşil çelik tekerlek malzemesi ile hızlı ve kolay kaldırma
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
Ağır yükler ve daha fazla istikrar için yeşil atma çubuğu tipi zemin kilidi
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
| Yük kapasitesi: | 300kg |
Çift Frenli, Çalışma ve Uzun Süreli Dayanıklılık Sağlayacak Şekilde Tasarlanmış Termoplastik Kauçuk Malzemeli Naylon Braket
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
4 İnç Tekerlek Boyutu Polipropilen Çözümleri, Yüksek Dayanıklılık ve Esneklik Gerektiren Üretim Süreçleri İçin Uygundur
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
Yüklü Kapasite 275lbs Polypropylene Eşyalar Sağlam Malzeme Özellikleri Gereken Yapısal Uygulamalar için Mükemmel
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 275lbs |
| Load Capacity: | 125kg |
Endüstriyel montaj hattı koruması için yük yüksekliği 204mm Kick Bar tipi zemin kilid
| Renk: | Yeşil |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi |
| Germe yüksekliği: | 151/172/198/248 mm |
Yüksek Yük Kapasiteli Polipropilen 4 İnç Tekerlek, Cıvata Deliği Aralığı 76*61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
TPR Eller Serbest Yan Fren Pedalı Döner 6" Frenli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 "Yan Fren TPR Tekerlek Gri Tek Pedallı Döner Ağır Hizmet Tekerleri Tedarikçisi |
|---|---|
| Stil:: | 6" TPR yan frenli ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
2 inç Endüstriyel Yeşil PU Ağır Arabaları Bilyalı Rulmanlı Döner Tekerlek
| Ürün Adı: | Ağır Arabalar İçin 6x2 İnç Endüstriyel Yeşil PU Tekerlek Döner Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tarzı:: | 6x2 inç pu döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6x2 inç |
Dolly için ISO9001 Düz Sırtlı Döner Plaka 6 İnç Döner Tekerlek Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç İçi Boş Tekerlek 616LBS Yük Kapasitesi Dökme Demir Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Toptan Sa |
|---|---|
| stil:: | 6 inç ağır hizmet tipi mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |

