Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
Ağırlık Kapasitesi Yan Montajlı Siyah Çalışma Masa Çarkları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Fren tipi: | Tam Kilit |
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
90mm Yükseklik 5 inç Bolt Delik Çarkları 200kg 300kg 400kg 500kg Yük Kapasitesi
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
200-500kg Kapasite Döner Çarklar 3/4/5/6/8 Inch Yük Taşıyan Çarklar
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
TPR Bolt Hole Spacing 2.5 Inch Endüstriyel Ağır Görevli Trolley Tekerlekleri 8 Inch
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Arabalar için 660lbs Yükleme Zemin Kilitleri, 5 "Çelik Zemin Kilidi Tekerleri
| Ürün adı: | 4 inç 5 inç 6 inç 8 inç 600 lbs yük kapasitesi Amerikan tarzı zemin kilidi geri çekilebilir |
|---|---|
| Stil:: | Japon tarzı zemin kilidi |
| Renk:: | Siyah |
Güvenli ve istikrarlı malzeme taşımacılığı için katlanabilir el tipi araba platformu
| tekerlek tipi: | TPR/PU Tekerlek |
|---|---|
| Ağırlık: | 15Kg |
| Toplam yükseklik: | 90cm |
144mm Toplam Uzunluk ve Polyurethane Tekerlek Malzemesi Ağır Görevli Uygulamalar için Ağır Görevli İster
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
8 İnç Tekerlek Yüksek Kapasiteli PU Demir Kilitleme Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | Fabrika Satışları 8 inç Tekerlek Yüksek Kapasiteli Demir PU Ağır Hizmet Döner Kilit Endüstriyel Teke |
|---|---|
| stil:: | 8 inç pu döner kilit endüstriyel tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |
400kg Yükleme 6 İnç Poliüretan Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç 400 kg üst plaka döner teker demir çekirdekli kırmızı poliüretan ağır avrupa tipi endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | Demir poliüretan ağır hizmet avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |

