Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
Çelik Hafif Görevli Dönerli Kilit Çarkları -20 ila 100 derece Selsüzyüze Düz Gri TPR Tekerlekleri ile
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| tekerlek yatağı: | Düz rulmanlı |
Ağır Güçlü Çelik Plaka Çarkları Yumuşak Plastik Çekirdek Döner Kilit Tekerlekler 2-4 Inç
| Ev materyalleri: | Çelik |
|---|---|
| Tekerlek Sırtı: | Yumuşak |
| Montaj Tipi: | Plaka |
Çelik plaka montajı, düz rulmanlı plastik tekerlek çekirdeği ile hafif görevli makaralar Toplam kilit / döner kilit fren
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Ağır Güçlü Gri TPR Çark Çarkları Sessiz Döner Plaka Çarkları Sink Kaplama Dönüşümü
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
| Tekerlek çapı: | 2-4 İnç |
WBD 4 Paket Ağır Görevli Naylon Çarkları 100 Lbs Kapasiteli Katı Çarklar
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Caster Type: | American |
| Quantity: | 4 |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Casters 1000 Lbs Yük Kapasitesiyle Pu Caster Wheel
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
Ağır Yükler İçin Şık Tasarlanmış 4 Inç Polyurethane Çubuklar
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
| Yükseklik: | 194mm |
Müşteri Gereksinimleri İçin Çinko Kaplamalı Sessiz Tekerlekler ve Toplam Kilit Fren Tipi
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Çürük çekirdekli poliüretane kasketler, yumuşak tabanlı tek tekerlekli, 194 mm / 2 inç yükseklikte.
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Toplu kilit frenli ve içi boş çekirdek tekerlekli top taşıyan poliüretane rotörler
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |

