Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
Yumuşak Dönüş PU Demir Çürük Çekirdek Çarkı Ağır Görevli Uygulamalar için
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
Yumuşak Yürüyüş Siyah PU Çark Çarkı 194mm Depo Malzeme İşleme ve Taşıma Yüksekliği
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
Plaka Montajı Süper Ağır Görevli Çarklar 50mm Çark Genişliği Ağır Yükler için 3,5 Inç Döner Yarıçap
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Pürüzsüz Sırtlı Plastik Tekerlek Göbekli Hafif Hizmet Tipi Tekerlekler, Plaka Montaj Uygulamaları İçin
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Finish: | Zinc Plated |
Endüstriyel için 2-4 inç yarıçaplı döner kilitli çelik döner makaralar
| Tekerlek malzemesi: | TPR |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2-4 İnç |
| Tekerlek Rengi: | Gri |
2 inç ağır görev ve endüstriyel uygulamalar için naylon makaraları
| Swivel Type: | Swivel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
Mobilya plaka Nylon Çarklar 4 PA Tekerlekleri 100 Lbs Yük Kapasitesi 600KG Yük Kapasitesi
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
| Loaded Capacity: | 600KG |
Ağır Görevli PA Hafif Görevli Casters 350KG Kapasite Solid Core Wheel Screw In Plate WBD tarafından Montaj
| Wheel Size: | 65mm |
|---|---|
| Capacity: | 350KG |
| Wheel Material: | PA |
4 Naylon Top Taşıma Çarkı Set 2 Montajında vida ile Sabit Çekirdek Tekerlekler
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
Yumuşak PU Demir 4 Inch Orta Görevli Top Taşıma Kilitli Döner Kök Çarkı
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
| Yükseklik: | 194mm |

