Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Endüstriyel için PVC 100x50mm Ağır Hizmet Döner Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 4 inç döner sert plaka rulman içi boş turuncu pvc ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | İçi boş pvc ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek malzemesi:: | PVC+PPfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', |
Elastik Kauçuk 6 İnç Kilitleme Döner Tekerler, ISO9001 Sert Kauçuk Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç üst plaka döner sabit sert kilitleme altın pp çekirdek siyah elastik kauçuk ağır hizmet tekerl |
|---|---|
| stil:: | Elastik kauçuk pp ağır hizmet tekeri |
| Renk:: | Altın+Siyah |
Çelik koruma kauçuk yuva çelik kauçuk ve pp çekirdek tekerlek malzemesi çeşitli zemin yüzeylerinde sorunsuz çalışma için optimize özellikli lastik yuva lastik tekerlekler
| Color : | Black/Blue/ Green |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
Yüksekliği 194mm pu yuvarlak tekerleği depo arabaları ve endüstriyel için yumuşak yuvarlak yuvarlak tekerlek
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Montaj Boyutu 375 X 275 Inç 3 Ton Ağır Güçlü PU Çark Çarkı Yumuşak Çaplı Ağır Ekipman Hareketliliği ve Taşıma için Tasarlanmış
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Toplam Kilitli Fren Ultra Ağır Hizmet Tipi Tekerlek Süper Ağır Hizmet Tipi Çelik Tekerlek, Ağır Hizmet Endüstriyel Uygulamaları İçin
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Yumuşak Dönüş PU Demir Çürük Çekirdek Çarkı Ağır Görevli Uygulamalar için
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
Yumuşak Yürüyüş Siyah PU Çark Çarkı 194mm Depo Malzeme İşleme ve Taşıma Yüksekliği
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
Ağır Güçlü 350 kg PU dökme demir frensiz döner tekerlek
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
|---|---|
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
Yumuşak PU Demir 4 Inch Orta Görevli Top Taşıma Kilitli Döner Kök Çarkı
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
| Yükseklik: | 194mm |

