Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Emeksiz Hareketlilik Endüstriyel ortamlarda Ağır Yükler İçin 5 Inch Orta Görevli PU Döner Çarkları
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
3-3/4 X 3-3/4 Inch Montaj Plağı Boyutu 5 Inch Orta Görevli PU Döner Çarkları Ağır Görevli Malzeme Taşıma için
| Cıvata Deliği Boyutu: | 1/4 inç |
|---|---|
| Fren tipi: | yan kilit |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
300 Lbs Yük Kapasitesi Çift Top Taşıma ile Sert Döner 2,5 Inç Siyah Döner Çarkları
| Yük kapasitesi: | 300 pound |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Tekerlek Rengi: | Siyah |
Endüstriyel Daha Fazla Ürün Yükseklik 148/176/204/248mm Çelik Tekerlek Malzemesi ve Daha Fazla Seçenek
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
300kg Yükleme 6 İnç Poliüretan Tekerlekler, ISO9001 Yaylı Caster Tekerlek
| Ürün Adı: | Garajlar için 6 inç 300kg kapasiteli ağır demir pu tek yaylı tekerler |
|---|---|
| Tarzı:: | Döner tek yaylı teker |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg Kapasite Sabit Plate Caster Wheel Üretici
| Ürün Adı: | OEM Kauçuk Tekerlek 125mm 200kg Kapasite Sabit Plak Ağır Görevli Çarklar |
|---|---|
| Tarzı:: | 5" kauçuk sabit ağır hizmet tipi tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
Makaralı Rulmanlı Sert 100mm Çaplı Yüksek Sıcaklık Caster Tekerlekleri
| Ürün adı: | Satılık 100mm Çap Fenolik Ağır Hizmet Tekerlek Siyah Döner Isıya Dayanıklı Tekerler |
|---|---|
| Stil:: | 100 mm döner ısıya dayanıklı tekerlekler |
| Tekerlek çapı:: | 100 mm |
50mm Yük Kapasitesi 200/250kg Çift Top Taşımacılığı Zenk kaplama yüzeyli endüstriyel iskelet tekerlekleri
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Endüstriyel 5 İnç Orta Hizmet Tipi PU Döner Tekerlekler, Dayanıklı ve Yumuşak Yuvarlanma Tasarımı ile
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
1000 kg yükleme 200 mm iskelet rotorları tekerlekler pas dayanıklı ağır görev rotorları
| Ürün Adı:: | 200mm1000kg çelik uzun ipli saplı kırmızı naylon döner ağır iş gerdi tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı |
| Tekerlek Malzemesi:: | Naylon |

