Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
100 mm Ağır Güçlü Çarklar Genel Uzunluk 144 mm Ağır Güçlü Uygulamalar İçin
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
837lbs Tekerlek Kapasitesi Ağır Güçlü Çarklar Polyurethane Malzemesi Çift Top rulmanları Ağır Yük Kapasitesi
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
| Yükleme: | Bilye |
Endüstriyel Bolt-Hole Casters Heavy Duty Tasarımı ve Demir Tekerlek Merkezi
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
| Yükleme: | Bilye |
400kg Yükleme 6 İnç Poliüretan Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç 400 kg üst plaka döner teker demir çekirdekli kırmızı poliüretan ağır avrupa tipi endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | Demir poliüretan ağır hizmet avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
2 İnç Ağır Hizmet Tipi Demir PU Düşük Profilli Tekerler Yüksek Kaliteli Makine Tekeri Tekerlekler
| Ürün adı: | 2 İnç Ağır Hizmet Tipi Demir PU Düşük Profilli Tekerler Yüksek Kaliteli Makine Tekeri Tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Ağır hizmet tipi düşük profilli ruletler |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı+siyah |
837 lbs ağır yüklü makine demir merkezli polyurethane tekerlekler çift top rulmanları
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Demir Tekerlek Merkezi 837lbs Yük Kapasitesi Top Taşıma ile Kırmızı Ağır Görevli Çekirdekler
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
Endüstriyel makineler için 837 lb yük kapasitesi olan 100 mm ağır yüklü makine
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
| Boyut: | 100 mm |
Ağır Güçlü Polyurethane Çarkları Kırmızı Çift Top rulmanları 837lbs Yük Kapasitesi
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
837 lbs yük kapasitesi ağır yüklü rotorlar kırmızı poliüretan tekerlekler demir tekerlek merkezi
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
| Tekerlek Merkezi: | Demir |

