Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Masa Mobilyaları için 100mm 200kg Gümüş Dökme Demir Sert Tekerlekler
| Ürün adı: | 100mm Çay Masası Tekerleği 200kg Gümüş Dökme Demir Ağır Hizmet Tipi Sert Tekerler Üretici Çin |
|---|---|
| Stil:: | 100 mm ağır hizmet tipi demir sert tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 100MM |
100x50mm 440LBS Kapasiteli Dökme Demir Boş Çekirdekli Sert Mobilya Tekerleri Tekerlekler
| Ürün adı: | 100x50mm İçi Boş Çekirdekli Tekerlek 440LBS Kapasiteli Dökme Demir Ağır Hizmet Tipi Sert Tekerler Mo |
|---|---|
| Stil:: | 100x50mm ağır hizmet tipi demir sert tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 100x50mm |
Ağırlık Kapasitesi Yan Montajlı Siyah Çalışma Masa Çarkları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Fren tipi: | Tam Kilit |
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
125 mm Dökme Demir 506LBS Kapasiteli Yan Fren Ağır Hizmet Tablası Tekerlekler
| Ürün adı: | YLcaster, 125mm Dökme Demir Masa Tekerleği 506LBS Kapasiteli Yan Fren Ağır Hizmet Tekerleri Döner Pl |
|---|---|
| Stil:: | 125 mm demir mobilya tekerleri yan kilit |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
Taşıma Fren Tipi Çark Çark Çark 200/250kg Yük 50mm Çelik İşlenmiş Kök
| Kullanımı: | İskeleler |
|---|---|
| Türü: | Döner/Sabit/Çift Fren |
| Yük kapasitesi: | 200/250 kilo |
PU Tekerlek Suya Dayanıklı Döner Endüstriyel Ağır Hizmet Tekerleri Tekerlekler 8 İnç Mavi OEM
| Ürün adı: | Çin'de Üretilen OEM 8 İnç Mavi PU Tekerlek Su Geçirmez Döner Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Teker |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Döner Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
4" 5" 6" 8" Ağır Hizmet Tekerlekleri Zemini Koruyucu Mavi Teker Tam Tekerlek Tam Fren Döndürme
| Ürün adı: | 4" 5" 6" 8" Zemini koruyan Mavi Katı Tekerlek Toplam Fren Döner Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Caster |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Çift Frenli Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 4/5/6/8 inç |
Polyurethane Heavy Duty Casters / Iron Pu Caster Wheel Uzun Sürekli Çift Top rulmanları
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
837 lbs ağır polyurethane tekerlekler çift top rulmanları kırmızı demir merkezler
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
144mm Polyurethane Heavy Duty Caster Wheels Çift Top rulmanları Kırmızı Demir PU Pürüzsüz Hareket
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| Toplam uzunluk: | 144mm |

