Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Non-Marking Rubber Casters Wheels Elastic Soft Orange for Easy Maneuvering and Non-Marking Tread Type
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Çeşitli tekerlekli özelleştirilebilir endüstriyel rotörler
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Kapasite Çarkları 4 inç Tekerlek Diametresi Üst Plakası Döner Yarıçapı 3-1/2 inç Ağır Yükler ve Yüksek Ağırlık Kapasitesi için
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
125mm 350kg Kapasite Platform Trolley Heavy Duty Casters Toptan Endüstriyel Caster
| Ürün Adı: | 350kg Kapasiteli Siyah PP Sabit Tekerlekli Platform Arabası Ağır Hizmet Tekerleri Üreticisi Çin |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
200/250kg Kapasite Katı Çelik Çekirdek Endüstri Sink Palated Bracketli Döner Çark
| Braket Yüzey İşlemi: | Çinko Kaplamalı |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | PP/PVC/PU/kabuk |
| Uygulama: | Toplu taşıma |
3-8 inç Elastik Mavi Kauçuk Çark Çarkı Sink kaplama ile işaretsiz
| Rulman Tipi: | Makaralı/Çift Bilyalı/Düz Rulman |
|---|---|
| Türü: | Döner/Sabit/Frenli Tekerlekler |
| Kullanımı: | İç Mekan/Dış Mekan |
Ağır Güçlü Yeşil Galvanizli Çelik Döner Yük Yüksekliği 148mm Endüstriyel Casters ISO Sertifikalı
| Yük kapasitesi: | 300kg |
|---|---|
| Türü: | döner |
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
Kolay Manevra Kabiliyeti ve Dayanıklı Performans için Çelik Dişli Gövdeli Mobil İskele Tekerleği
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Sert 440LBS 4 İnç Kauçuk Döner Tekerlekler Sessiz Zemin Koruma
| Ürün adı: | 4 inç Yumuşak Yönlü Tekerlekler 440LBS Gri TPR Sert Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri Fabrika Çin |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4x2 inç |
Dayanıklı Endüstriyel Çekirdekler Sessiz ve Sessiz Çalışma için
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |

