Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Genişletilebilir Kök Montaj Tipi, Döner Kilit ve Plastik Malzemesi Olmayan Endüstriyel Çarklar
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
Çeşitli Kök Boyutu M12x15mm Trolley Arabası için 3 Inç Çelik Çarklar
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Ağır Görevli Çalışma Masaları Çark Çarkları Endüstriyel İşlem için Çürük Çerçeve Tek Tek Çark
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
|---|---|
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
Ağır Yükler İçin Şık Tasarlanmış 4 Inç Polyurethane Çubuklar
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
| Yükseklik: | 194mm |
Ylcaster 50mm Endüstriyel Çarklar Fren Tipi Çark Çarkı Zenkli Çifte Tekerlekli rulmanlı
| Üreticisi: | YLcaster |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200/250 kilo |
| Dişli Gövde Malzemesi: | Çelik |
Çeşitli Montaj Tipleri ve Yük Kapasiteleri İçin Endüstriyel Çekirdekler
| Yük kapasitesi: | 5.000 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Montaj Tipi: | Üst Plaka/Dişli Kök/Genişletilebilir Kök/Kavrama Halkası Kök |
| Tekerlek Genişliği: | 1-4 inç |
5 inç Toplam Yükseklik Ağır Görevli 1000 Lbs Yük Kapasitesi Top Taşıyıcı dahil Polyurethane Taşları
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
300-450kg Amerikan Tipi Ağır Güçlü PU Demir Alüminyum Çekirdek Endüstriyel Çark Tek Tekerlekli
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |

