Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Endüstriyel Ortamlarda Ağır Ekipmanlar için TPR Üstten Plakalı Ağır Hizmet Tekerlekli Döner Tekerlek
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Düzenlenebilir Düzleştirme Çarkları Dayanıklılık ve Verimliliğin Mükemmel Kombini 1-4 Inç Tekerlek Genişliği
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
Paslanmaz Çelik Endüstriyel Çubuklar Gıda İşleme ve Tıbbi Ekipmanlar için Plaka Çubukları
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Endüstriyel Plated Düzleştirme Çarkları Ağır Görevli Döner Kilit 300 Lbs Yük Kapasitesi
| Malzeme: | Çelik/ Alüminyum/ Plastik/ Kauçuk |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko Kaplama/Toz Kaplama/Paslanmaz Çelik |
| tekerlek tipi: | TPR/Plastik/Kauçuk/Poliüretan/Fenolik/V-Yiv/Çelik |
Keskin top rulmanlı ve döner kilitli endüstriyel rotörler
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Top Plate Size: | 2-6 Inches |
| Tread Width: | 1-4 Inches |
Bilyalı Rulmanlı Tekerlekli Arabalar 3/4/5/6/8 İnç Endüstriyel Taşıma İçin
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
200-500kg Kapasite Döner Çarklar 3/4/5/6/8 Inch Yük Taşıyan Çarklar
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
3 inç çelik döşeme tekerlekleri 2.5 inç bult delik aralığı ile
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Gri TPR 280kg Kapasiteli 8 İnç Çift Bilyalı Rulman Döner Plakalı Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD, 8" Gri TPR 280kg Kapasiteli Döner Plakalı Çift Bilyalı Rulmanlı Ağır Hizmet Tekerleri Sağl |
|---|---|
| Stil:: | 8" TPR Döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 8" |

