Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ hospital bed caster wheels ] eşleşme 77 Ürünler.
5 Inç Yumuşak Tekerlek Vidası Tıbbi Yatak Tekerleri Gri TPR Sarma Önleyici Sessiz Hastane Yatağı Tekeri Tekerlekler Toptan
| Ürün adı:: | 5 Inç Yumuşak Tekerlek Vidası Tıbbi Yatak Tekerleri Gri TPR Sarma Önleyici Sessiz Hastane Yatağı Tek |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 125x32mm |
| Yükseklik:: | 155MM |
4 inç Karyola Tekerleği Değiştirme, 80kg Yükleme Hastane Yatağı Tekerleği
| Ürün Adı:: | 4 inç 80kg dişli gövde plakası gövde döner abs kapak tpr sessiz tıbbi tekerlekler tıbbi yatak |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 100x30mm |
| Yükseklik:: | 125mm |
TPR 5 İnç Dişli Kök Tekerler, 135kg Yükleme Hastane Yatağı Teker Tekerleği
| Ürün adı:: | 5 inç 135 kg dişli gövde döner abs ark sırtı tpr sessiz tıbbi tekerler özelleştirmek |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 126X32mm |
| Yükseklik:: | 177,5 mm |
Hastane Yatağı Kullanımı Yumuşak TPR Bijon Deliği 360 ° Dönen 5 "Orta Hizmet 304SS Caster Tekerlek Toptan Satış
| Ürün adı: | Hastane Yatağı Kullanımı Yumuşak TPR Bijon Deliği 360 ° Dönen 5 "Orta Hizmet 304SS Caster Tekerlek T |
|---|---|
| Stil:: | Cıvata deliği tpr 304ss tekerlekler |
| Rulman Tipi:: | top |
Yumuşak Tekerlek Plaka Tipi Tıbbi Tekerler Döner Hastane Yatağı Teker Tekerlekler
| Ürün adı:: | 5 "Yumuşak Tekerlek Plaka Tipi Tıbbi Tekerler Döner Tip Hastane Yatağı Teker Tekerlekler Toptan Satı |
|---|---|
| Yükseklik:: | 177,5 mm |
| Özelleştirilmiş:: | logo/renk |
Yumuşak TPR Tekerlek Dişli Kök 4 İnç Orta Hizmet 304SS Tıbbi Hastane Yatağı Tekerleri
| Ürün adı: | Toptan Yumuşak TPR Tekerleği Dişli Kök 4 İnç Orta Görev 304SS Hastane Yatakları İçin Teker Tekerleği |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövde tpr 304ss tekerlekler |
| Rulman Tipi:: | Bilye |
ISO9001 5 Inch TPR Uzun Köklü Tıbbi Yatak Çarkları Merkezi Kilitli
| Ürün Adı:: | Hastane yatakları için 5 inç uzunluğunda saplı merkezi kilitli döner tpr tıbbi tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 130X66mm |
| Yükseklik:: | 160mm |
M28x40mm Katı Kök 4 İnç Gri TPR Tıbbi Yatak Tekerleri Manyetik Olmayan Hastane Tekerleri
| Ürün adı:: | M28x40mm Katı Kök 4 İnç Gri TPR Tıbbi Yatak Tekerleri Manyetik Olmayan Hastane Tekerleri |
|---|---|
| Gövde Boyutu:: | 28x40mm |
| Yükseklik:: | 149 mm |
5'' Medikal Yatak Tekerleri 125kg Mil Tipi Anti Sarma Hastane Tekerlekleri
| Ürün adı:: | 5 inç Tıbbi Yatak Tekerleri 125kg Kök Tipi Sarma Önleyici Hastane Tekerlekleri Üreticisi Çin |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 125x32mm |
| Yükseklik:: | 155MM |
125mm Medikal Yatak Tekerleri Kök Kilitleme Anti - Sarma Hastanesi
| Product Name:: | 5inch Medical Bed Casters 125kg Stem Type Anti-winding Hospital Wheels Manufacturer China |
|---|---|
| Wheel Size:: | 125mm |
| Yükseklik:: | 155MM |

