Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ hospital bed caster wheels ] eşleşme 77 Ürünler.
Montaj Boyutu 375 X 275 Inç 3 Ton Ağır Güçlü PU Çark Çarkı Yumuşak Çaplı Ağır Ekipman Hareketliliği ve Taşıma için Tasarlanmış
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
5 '' İkiz Tekerlek Tıbbi Tekerler 125 KG Siyah PU Dişli Kök Döner Kilitleme Hastane Yatağı Tekerlekleri
| Ürün adı:: | 5 Inç İkiz tekerlekli Tıbbi Tekerler 125 KG Kapasiteli Siyah PU Dişli Kök Döner Kilitleme Hastane Ya |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
| Yükseklik:: | 155mm |
5 "Yumuşak Sessiz Tekerlek Tıbbi Tekerler Katı Kök Dolaşmayan Güvenli TPR Tekeri Tekerlek Hastane Yatakları Için
| Ürün adı:: | 5 "Yumuşak Sessiz Tekerlek Tıbbi Tekerler Katı Kök Dolaşmayan Güvenli TPR Tekeri Tekerlek Hasta |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 5" |
| Yükseklik:: | 166mm |
Toplam Frenli 3 "154LBS Yumuşak TPR Plaka Tipi Döner Tıbbi Tekerler Hastane Yatağı Tekerlekleri Özel
| Ürün adı:: | Toplam Frenli 3 "154LBS Yumuşak TPR Plaka Tipi Döner Tıbbi Tekerler Hastane Yatağı Tekerlekleri Özel |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 3" |
| Yükseklik:: | 122mm |
70 KG Yumuşak Tekerlek Üst Plakası Döner 75mm Tekerlekler Hastane Yatakları İçin Frensiz Sarf Malzemeleri
| Ürün adı:: | 70 KG Yumuşak Tekerlek Üst Plakası Döner 75mm Tekerlekler Hastane Yatakları İçin Frensiz Sarf Malzem |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 75x32mm |
| Yükseklik:: | 122mm |
Yüksek Yük Kapasiteli Polipropilen 4 İnç Tekerlek, Cıvata Deliği Aralığı 76*61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
Çelik Çarklar Tekerlek Üst Plakası Boyutu 100*100*85*85 Daha Fazla Ürün Ağır Güçlü Uygulamalar İçin
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300kg |
| Türü: | döner |
100mm Sessiz Tıbbi Tekerler Dişli Kök Döner TPR Hastane Tekerlekleri OEM
| Ürün adı:: | 100mm Sessiz Tıbbi Tekerler Dişli Kök Döner TPR Hastane Tekerlekleri OEM |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 100mm |
| Yükseklik:: | 12.5cm |
Basit rulmanlı endüstriyel döner rotörler / TPR tekerleği
| Montaj Tipi: | Plaka |
|---|---|
| Tekerlek Çekirdeği: | plastik |
| Fren tipi: | Toplam Kilit, Döner Kilit |
Hastane mobilyaları için paslanmaz çelik malzeme ile beyaz gri plaka tıbbi kabuklar
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Yüklü Kapasite: | 275 pound |

