Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ hospital bed caster wheels ] eşleşme 77 Ürünler.
3 İnç Tıbbi Tekerlekler 275lbs Yük Kapasitesi 76*61mm Cıvata Deliği Aralığı
| Tekerlek çapı: | 3 inç |
|---|---|
| Braket malzemesi: | Naylon |
| Rulman Tipi: | hassas bilyalı rulman |
Çevre Dostu Mobilya Tekerlekleri Ofis Sandalyesi Tekerlekleri Çevre Dostu Hareket İçin
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
| Feature: | Environmental Friendly |
100mm Yumuşak Medikal Tekerler Üst Plaka Döner Tip TPR Sessiz Hastane Tekerlekleri
| Ürün adı:: | 100mm Yumuşak Medikal Tekerler Üst Plaka Döner Tip TPR Sessiz Hastane Tekerlekleri Toptan Satış |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 100 mm |
| Yükseklik:: | 12,5 cm |
275 lbs yüklü kapasiteli ticari plaka makine
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Braket malzemesi: | Naylon |
| Renk: | Beyaz+Gri |
Ağır yüklü yüksek trafik ortamları için 3 inçlik gövdesini çevirenler
| Tekerlek çapı: | 3 inç |
|---|---|
| Rulman Tipi: | hassas bilyalı rulman |
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
125 kg yük kapasitesiyle ağır işlevli plaka rotörleri
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
Çelik Pnömatik Kauçuk Kapalı Çubuklar 5 Inch Hafif Uygulamalar için İşaretlemeyen Çaprazla
| Tekerlek malzemesi: | çelik + kauçuk |
|---|---|
| Kullanımı: | İçeride |
| Tekerlek çapı: | 5 inç |
125kg Yük Kapasiteli Plaka Tekerlekleri Ağır Hizmet Uygulamaları için Dayanıklı Naylon Braket Malzemesi
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
|---|---|
| Renk: | Beyaz+Gri |
| Braket malzemesi: | Naylon |
5 İnç Poliüretan Merkezi Kontrol Tekerleri Merkezi Kilit Tıbbi Yatak Tekerlekleri
| Product Name:: | 5 Inch Polyurethane Central Control Castors Central Lock Medical Bed Wheels |
|---|---|
| Wheel Size:: | 130X66mm |
| Height:: | 160mm |
Beyaz Gri Tıbbi Çubuklar Hasta Taşımacılığı İçin Plaka Naylon Bracket ile
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |

