Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ hospital bed caster wheels ] eşleşme 75 Ürünler.
Kalın yükleri desteklemek ve mobilya üzerinde sorunsuz hareketliliği sağlamak için tasarlanmış levha montaj tipi ile mobilya uyumlu bantlar
| Loaded Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Width: | 2 |
100 pound yük kapasitesi 4kg-5kg birim ağırlığı dökme demir tekerlek çekirdeği ile kauçuk rotorlar
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Type: | Casters |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
3-1/2 inç döner yarıçaplı çinko kaplamalı sonlandırma ile orta yüklü top rulmanları
| Montaj plaka boyutu: | 3-3/4X3-3/4 inç |
|---|---|
| tekerlek tipi: | Poliüretan |
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
4 Inch Wheel Size Polypropylene için Neylon Tıbbi Çarklar
| Tekerlek Boyutu: | 4 inç |
|---|---|
| Renk: | Beyaz+Gri |
| Türü: | Plaka |
4 inç Toplam Yükseklik 3 inç Tekerlek Çapı Sağlık Kuruluşları için Çift Frenli Tıbbi Çubuklar
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |
Gri Tekerlek 3-1/2 Inch Top Plate 0-180 ° F sıcaklık için Orta Görevli Döner Çarklar
| Fren tipi: | yan kilit |
|---|---|
| tekerlek tipi: | Poliüretan |
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
0.25 inç kalınlığındaki depo ekipmanları kabloları
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Capacity: | 110kg |
Top Taşıma Orta Güçlü Çubuklar Sink Kaplama Yan Kilit Fren 180 F Sıcaklık Aralığı
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
125kg Yük Kapasiteli Tıbbi Tekerlekler, Tıbbi Ortamlarda Kolay Manevra İmkanı
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
500 lb yük kapasitesi çinko kaplama ve 0,25 inç kalınlığı olan paslanmaz çelik kalıplar
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |

