Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ hospital bed caster wheels ] eşleşme 77 Ürünler.
Hastane mobilyaları için paslanmaz çelik malzeme ile beyaz gri plaka tıbbi kabuklar
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Yüklü Kapasite: | 275 pound |
Otelcilik Sektöründe Gürültü Azaltma ve Zemin Koruması Sağlayan Bilyalı Rulmanlı Mobilya İçin Kauçuk Tekerlekli Bilya Tekerlekleri
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
|---|---|
| Feature: | Environmental Friendly |
| Bearing Type: | Ball Bearing |
4 inç Toplam Yükseklik Çift Frenli Tıbbi Çubuklar Beyaz Gri
| Tekerlek Boyutu: | 4 inç |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
Endüstriyel Dayanıklılık 4 inçlik Toplam Yükseklikli Nylon Çelik Bracket Tıbbi Çubuklar
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
|---|---|
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
| Fren: | çift fren |
4 inçlik genel yükseklik nilon koltuklu hassas top taşıyıcı tıbbi koltuklar
| Fren: | çift fren |
|---|---|
| Braket malzemesi: | Naylon |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
3 inçlik tıbbi plaka rotorları 275 lbs yük kapasitesi hassaslıklı top rulman naylon koltuk
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
125 kg yük kapasitesi Nylon plaka tıbbi kasketler Beyaz Gri 3 inç tekerlek çapı
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Bracket Material: | Nylon |
Çifte Fren Tıbbi Çarkları Yük Kapasitesi 125kg Termoplastik Kauçuk Toplam Yüksekliği 4 inç
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
Dişli Gövdeli 5 İnç Medikal Tekerlek Yumuşak TPR Hastane Tekerleri
| Ürün adı:: | Dişli Kök OEM Çin ile 5 inç Tıbbi Tekerlek Yumuşak TPR Hastane Tekerleri |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
| Yükseklik:: | 155 mm |
Paslanmaz Çelik Tıbbi Tekerlekler Beyaz Gri Cıvata Deliği Aralığı 76*61mm Hastane Ekipmanları İçin
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Bracket Material: | Nylon |

