Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ hospital bed caster wheels ] eşleşme 77 Ürünler.
3" 4" 5" Medikal Tekerler OEM Dişli Kök Sessiz Hastane Yatağı Tekerlekleri, Naylon Frenli
| Ürün adı:: | 3" 4" 5" Tıbbi Tekerler OEM Dişli Kök Sessiz Hastane Yatağı Tekerlekleri Naylon Frenl |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 3/4/5 inç |
| Yükseklik:: | 102/125/155mm |
4 İnç Yumuşak Sessiz Tıbbi Tekerlekler Kök Tipi Kilitlenebilir TPR Hastane Yatağı Tekerleri Zemini koruyan OEM
| Ürün adı:: | 4 İnç Yumuşak Sessiz Tıbbi Tekerlekler Kök Tipi Kilitlenebilir TPR Hastane Yatağı Tekerleri Zemini k |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 100x30mm |
| Yükseklik:: | 100mm |
Hastane Yatakları İçin Frenli 5 İnç Yumuşak TPR Yuvarlak Sırt Tekerleği Gri Dişli Kök Teker Tekerlekler
| Ürün adı:: | 5 inç Yumuşak TPR Yuvarlak Sırt Tekerleği Gri Dişli Kök Caster Tekerlekler, Hastane Yatakları İçin F |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 126X32mm |
| Yükseklik:: | 177,5 mm |
YBÜ Yatakları İçin Dişli Gövdeli 80kg Yükleme 4 inç PU Medikal Tekerler
| Ürün adı:: | 4 inç dişli kök döner pu sessiz ikiz tekerlekli yoğun bakım yatakları için tıbbi tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 100X56mm |
| Yükseklik:: | 125mm |
4 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Orta Hizmet Gri TPR Yan Kilit Döner Teker Tekerlekler Parke Zeminler İçin OEM
| Ürün adı: | 4 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Orta Hizmet Gri TPR Yan Kilit Döner Teker Tekerlekler Parke Zeminler İ |
|---|---|
| stil:: | 100 mm yan frenli orta hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 100mm |
Çevre dostu ve pürüzsüz yuvarlak mobilya top rulmanlı tekerlek
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
404 Not Found
| Ürün adı:: | 125mm 198lbs döner gövde merkezi kilit tpr hastane için tıbbi tekerler |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 125X32mm |
| Yükseklik:: | 166mm |
Beyaz / Siyah Sertifikalı Mobilya Çarkı Çarkları Naylon Çarkları ile Plastik
| Uygulama: | Mobilya |
|---|---|
| tekerlek tipi: | PP/Naylon/TPR/PU/Kauçuk |
| Renk: | Beyaz/ Siyah/ Kırmızı/ Sarı/ Yeşil/ Mavi/ Kahverengi Vb. |
İşaretleme yapmayan ve yük kapasitesi 100kg olan ağır işlevli kauçuk tekerlekler
| Renk: | Siyah/Mavi/Yeşil |
|---|---|
| sırt tipi: | İşaretleme olmayan |
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
Ağır Güçlü 350 kg PU dökme demir frensiz döner tekerlek
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
|---|---|
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |

