Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ hospital bed caster wheels ] eşleşme 77 Ürünler.
125kg Yük Kapasiteli Tıbbi Tekerlekler, Tıbbi Ortamlarda Kolay Manevra İmkanı
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
500 lb yük kapasitesi çinko kaplama ve 0,25 inç kalınlığı olan paslanmaz çelik kalıplar
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
Taşıma Tipi Tıbbi Çubuklar Hızlı Top Taşıma Bolt Deliği Arası 76 * 61mm ile Termoplastik Kauçuk
| Type: | Plate |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Material: | Stainless Steel |
Ağır görev uygulamalarında 275 lbs yük kapasitesi için hassas Top Taşıyıcı Tıbbi Çubuklar
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
Ağır tıbbi ekipmanlar için plaka tıbbi koltuklar 275lbs yüklü kapasite çift fren
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
275 lbs Yük Kapasiteli ve Naylon Braket Malzemeli Plaka Tipi Tıbbi Tekerlekler
| Yük kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz+Gri |
| Fren: | çift fren |
105 mm endüstriyel yuvarlak, top yataklı plaka montajı ile
| Wheel Width: | 105mm |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
3-1/2 İnç Üst Plaka Döner Yarıçaplı Orta Hizmet Tipi Tekerler, 1/4 İnç Cıvata Deliği Ebatlı
| Rulman Tipi: | Bilye |
|---|---|
| fren tipi: | yan kilit |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Dayanıklı Endüstriyel Çekirdekler Sessiz ve Sessiz Çalışma için
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Ağır Hizmet ve Zorlu Ortamlar İçin Hassas Bilyalı Rulman Çelik 3 İnç Tekerlek Çapı
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |

