Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
3-1/2 İnç Üst Plaka Döner Yarıçaplı Orta Hizmet Tipi Tekerler, 1/4 İnç Cıvata Deliği Ebatlı
| Rulman Tipi: | Bilye |
|---|---|
| fren tipi: | yan kilit |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Kalıcı performans ve kolay manevra sağlayan mobilya uyumluluğu için tasarlanmış katı çekirdekli tekerlekler
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Quantity: | 4 |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
Kapalı uygulamalar için çok yönlü top taşıyan naylon makaraları
| Compatibility: | Furniture |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 95x95mm |
| Usage: | Indoor |
150mm 616LBS Yük Kapasitesi İçi Boş Dökme Demir Döner Plakalı frenli döner tekerler
| Ürün adı: | 150mm Çap 616LBS Yük Kapasitesi İçi Boş Tekerlek Dökme Demir Döner Plaka Ağır Hizmet Tipi Tekerler S |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm ağır hizmet içi boş mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150X50mm |
TPR Eller Serbest Yan Fren Pedalı Döner 6" Frenli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 "Yan Fren TPR Tekerlek Gri Tek Pedallı Döner Ağır Hizmet Tekerleri Tedarikçisi |
|---|---|
| Stil:: | 6" TPR yan frenli ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
Galvanizli Kaplama Daha fazla Ürün Germe yüksekliği 151/172/198/248mm Yük yüksekliği 148/176/204/248mm
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
| Renk: | Yeşil |
6 İnç Düz Tip Avrupa Tekerler İçi Boş Çekirdekli Poliüretan Döner Endüstriyel Tekerlekler OEM
| Ürün adı: | 6 İnç Düz Tip Avrupa Tekerler İçi Boş Çekirdekli Poliüretan Döner Endüstriyel Tekerlekler OEM |
|---|---|
| stil:: | Poliüretan ağır hizmet avrupa endüstriyel ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Endüstriyel montaj hattı koruması için yük yüksekliği 204mm Kick Bar tipi zemin kilid
| Renk: | Yeşil |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi |
| Germe yüksekliği: | 151/172/198/248 mm |
6 İnç Üst Plaka Sert Tip Naylon Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 İnç Katı Tekerlek Üst Plakası Sert Tip Avrupa Screwfix Naylon Tekerler Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Naylon sert avrupa tipi endüstriyel ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
5000 lbs yük kapasitesine sahip ipli sap montaj tipi yuvarlak makaralar
| Toplam yükseklik: | 2-12 İnç |
|---|---|
| Rulman Tipi: | Top rulman/doğru top rulman/Delrin rulman/kol rulman |
| Sıcaklık aralığı: | 300°F'ye kadar |

