Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
2-4 İnç Yumuşak Tekerlekli Ofis Mobilyası için Plastik Tekerlek Çekirdeği
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Grey |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Yuvarlak Şekilli Zenkli Çubuklar İşyerinizde Verimliliği ve Verimliliği Artırır
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Yeşil Döner Çarklar 300 Kg Yük Kapasitesi Galvanizli Çelik Tekerlek 151mm Yükseklik Mobilya için
| Yük kapasitesi: | 300kg |
|---|---|
| Germe yüksekliği: | 151/172/198/248 mm |
| Renk: | Yeşil |
304 Paslanmaz Çelik Zenk Kaplama Yuvarlak Şekilli Top Taşıma Çarkı
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
300 lb yük kapasitesi orta yüklü kasketler 5-3/4 inç Toplam Yükseklik Sıcaklık aralığı 0 ila 180 derece
| tekerlek tipi: | PU/PVC/TPR/PP/Kamyon |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
Top Plate Type Stainless Steel Casters for Heavy Loads 500 Lbs Load Capacity Mounting Size 75*32Inches
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Capacity: | 90-135kg |
4 İnç Dökme Demir Poliüretan Yönlü Sabit Teker 2816LBS Kapasiteli Katı PU Tekerlek 4 ADET Set
| Ürün adı: | 2816LBS Kapasiteli Katı PU Tekerlek 4 ADET Set 4 İnç Dökme Demir Poliüretan Yönlü Sabit Teker |
|---|---|
| stil:: | Demir çekirdekli pu sabit tekerler hd |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
Pürüzsüz Hareket İçin Sert İskele Tekerlekleri Dişli Çelik Sap Çift Bilyalı Rulman
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
500 lb yük kapasitesi çinko kaplama ve 0,25 inç kalınlığı olan paslanmaz çelik kalıplar
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
0.25 inç plaka kalınlığı kolay ve sessiz çalışmak için hafif görev kasketleri
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Tread Type: | Round Shape |

