Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
300 lb yük kapasitesi ve 4 inç çapı olan TPR Tekerlek Tipi Orta Görevli Çarklar
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Hafif Görevli Gri Çelik Çarklar Toplam Kilit Döner 19-24mm Tekerlek düz yatak -20 100.C
| Fren tipi: | Toplam Kilit, Döner Kilit |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
0.25 inç plaka kalınlığı paslanmaz çelik makaralar toplam kilit fren türü ve 45 mm tekerlek genişliği ile
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Mobilya uyumlu Nylon Çark 600KG Yüklenmiş Kapasite Katı çekirdek tekerlek PA miktarı 4
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |
Yeşil galvanizli çelik tekerlekler yukarı kaldırmak üst Jacks 300KG yük kapasitesi
| Yük kapasitesi: | 300kg |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi |
| Yüzey işlemi: | Galvaniz Kaplama |
Korozyona Direniş Yumuşak Tekerlek Yürümesi Zenkli Bitirme ile Hafif Görevli Çemberler
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| türü: | Hafif Hizmet Tekerleri |
0.25 inç kalınlığındaki depo ekipmanları kabloları
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Capacity: | 110kg |
Top Plate Tipi Montaj Paslanmaz Çelik Casters For Bouble Ballrace Bracket Feature
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
4 Naylon Top Taşıma Çarkı Set 2 Montajında vida ile Sabit Çekirdek Tekerlekler
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
90mm kauçuk ipli sap top rulman arabası tekerlekleri
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |

