Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
450-850 kg yüklü kapasiteli, toplam kilit fren tipi ve PU demir tekerlek malzemesi olan poliüretan tekerlekler
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Çürük çekirdekli poliüretane kasketler, yumuşak tabanlı tek tekerlekli, 194 mm / 2 inç yükseklikte.
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Katlanabilir El Paslanmaz Çelik Platform Arabası Genel Yüksekliği 90cm Kolay ve Güvenli Malzeme Taşıma Çözümleri
| Türü: | Döner tekerler |
|---|---|
| Üstünlük: | Portatif |
| Kullanımı: | Ağır veya Hacimli Eşyaların Taşınması |
PU Demir Malzemesi Yumuşak Çevre ve Dayanıklı Tek Tekerlek Performansı İçin Polyurethane Çevre
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
125 kg yük kapasitesi Nylon plaka tıbbi kasketler Beyaz Gri 3 inç tekerlek çapı
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Bracket Material: | Nylon |
Stainless Steel Tıbbi Ekipman Çarkları 4.5 Yuvarlak Çaplı
| Overall Height: | 4.5 Inches |
|---|---|
| Capacity: | 90-135kg |
| Tread Type: | Round Shape |
4" Çelik V Yivli Tekerlekler Yönlü Kasnak Bilyalı Rulman V Yivli Tekerler
| Ürün adı: | 4" Çelik V Yivli Tekerlekler Yönlü Kasnak Bilyalı Rulman V Yivli Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Sabit teker/Sert teker |
| Tekerlek Rengi:: | Renk |
3 inçlik tıbbi plaka rotorları 275 lbs yük kapasitesi hassaslıklı top rulman naylon koltuk
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
5 inç, 6 inç, 8 inç yaylı şok emici, şoka dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı ve evrensel
| Operasyon modu: | Ayak |
|---|---|
| Merdiven Malzemesi: | plastik |
| Plastik Tip: | PU ve Demir |
500KG kapasiteli döner sarmallı katlanabilir platform arabaları
| Kullanımı: | Ağır veya Hacimli Eşyaların Taşınması |
|---|---|
| Platform Boyutu: | 90cm X 60cm |
| Toplam yükseklik: | 90cm |

