Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Bilyalı Rulmanlı Tekerlekli Mobilya Sapı Küçük Dolaplar için Arabalar ve Yuvalar
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
76 * 61mm Bolt Delik Aralıklı Çeşitli Endüstriyel İhtiyaçlar için Termoplastik Kauçuk Beyaz Gri
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Paslanmaz çelik levha rotorları 3 inç beyaz gri tekerlekler hassas top rulmanları ile
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
Döner rotorlu katlanabilir nakliye kamyonu endüstri için 70 kg kapasite
| Türü: | Döner tekerler |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300kg-500kg |
| Toplam yükseklik: | 90cm |
3 İnç Tekerlek Çapı Vidalı Tekerlekler Paslanmaz Çelik Pürüzsüz Dönen Vidalı Tekerlekler Tıbbi Ekipman ve Arabalar İçin Mükemmel
| Wheel Size: | 4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Material: | Stainless Steel |
110kg Kapasite Paslanmaz Çelik Çubuklar Yuvarlak Şekil Çaprazlık Türü Ve Bouble Ballrace Bracket Özelliği
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Mounting: | Top Plate Type |
Paslanmaz çelik hassaslıklı topu taşıyan tıbbi koltuklar Beyaz Gri 275lbs Yük kapasitesi 4 inç yüksekliği
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Renkli Platform Arabası Kolay Taşıma için Toplam Yüksekliği 90cm
| Platform Boyutu: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Araba tipi: | Platform Arabası |
4 İnç Üst Plaka Sert Tip Naylon Döner Tekerler Beyaz Yönlü Katı Teker Teker Tekerlekler Endüstriyel
| Ürün adı: | 4 İnç Üst Plaka Sert Tip Naylon Döner Tekerler Beyaz Yönlü Katı Teker Teker Tekerlekler Endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | Naylon sert avrupa tipi endüstriyel ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
4 inç Toplam Yükseklik 3 inç Tekerlek Çapı Sağlık Kuruluşları için Çift Frenli Tıbbi Çubuklar
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |

