Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
4 "U Yivli Tekerlekler Katı Çelik 1100LBS Kapasiteli U Şekli Sürgülü Kapılar İçin Raylı Tekerler Toptan Satış
| Ürün adı: | 4 "U Yivli Tekerlekler Katı Çelik 1100LBS Kapasiteli U Şekli Sürgülü Kapılar İçin Raylı Tekerler Top |
|---|---|
| Style:: | U groove caster |
| Tekerlek çapı:: | 100mm |
4 İnç Metal H Yivli Tekerlekler Katı Çelik Sert Kayar Makaralı Palet Tekerleri
| Ürün adı: | 4 İnç Metal H Yivli Tekerlekler Katı Çelik Sert Kayar Makaralı Palet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Sert palet tekeri |
| Tekerlek çapı:: | 100 mm |
500kg Beş Tekerlekli Katlanabilir Platform Arabası, Kulplu Endüstriyel
| Ürün adı:: | 500kg Beş Tekerlekli Platform Arabaları Siyah Plastik Katlanabilir Endüstriyel Arabalar Tedarikçi Çi |
|---|---|
| Malzeme:: | Plastik |
| Tekerlek çapı:: | 5 inç |
Yüksek Kalite 4 Inch Siyah PVC Casters Çift Top Taşıma Filmiş Kök Orta Görevli Caster
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
|---|---|
| Cıvata Delik Aralığı: | 2-7/8 X 2-7/8 İnç |
| Üst Plaka Dönme Yarıçapı: | 3-1/2 inç |
200-500kg Yük Kapasitesi 3-8 Inç Filmiş Kök Endüstriyel Trolley Araba Çarkları
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
Katı çekirdekli tekerlekli hafif yüklü sarmallar 350KG Kapasite dayanıklı sarmallar malzeme işleme ve ekipman taşımacılığı için mükemmel
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Manufacturer: | WBD |
Yumuşak yuvarlak top rulmanlı 3/4/5/6/8 inç kauçuk araba tekerlekleri
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Mobilya Çubukları Kara Tekerlek Çoğu Mobilya ile Uyumlu
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Amerikan Nylon Çekirdekleri Top Taşıma Tipi 2 Tekerlek Genişliği Ekipmanın Hareketliliğini Artırmak ve Kalıcı Yük Desteklemesi sağlamak için Tasarlanmıştır
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Size: | 65mm |
132 lbs yük kapasitesi, uzun süreli performans için siyah naylon koltuklar.
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Wheel Size: | 100mm |

