Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Şok emici top rulmanları orta görev 0 ila 180 derece F sıcaklık aralığı
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Gray |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
Sessiz ve pürüzsüz Polyurethane Zenk kaplama frene sahip
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Wheel Type: | Polyurethane |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
90mm Yükseklik 5 inç Bolt Delik Çarkları 200kg 300kg 400kg 500kg Yük Kapasitesi
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
Endüstriyel ekipman ve malzeme işleme uygulamalar için 350KG yük kapasitesi olan viski içi voltajlı dayanıklı tekerlekler
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Width: | 2 |
3 inç orta yüklü rotorlar 1/4 inç vida deliği ile pürüzsüz ve kolay hareket
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
Kapasite Çarkları 4 inç Tekerlek Diametresi Üst Plakası Döner Yarıçapı 3-1/2 inç Ağır Yükler ve Yüksek Ağırlık Kapasitesi için
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
El Pallet Truck Etc 132lbs yük kapasitesi ve siyah finiş ile Naylon Casters
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Wheel Width: | 38mm |
Yumuşak Tekerlek Yürüyen Yumuşak Görevli Çarklar / 2-4 Inç Döner Yarıçap
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Material: | TPR |
4/5/6/8 inç top rulmanı döner sert kilitli araba arabası tekerlekleri ipli sap üst plaka monte edilmiş
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Dağı: | Döner, Sert, Kilitli |
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
1-4 inç battaniye genişliği, pürüzsüz yuvarlanma için hassas top rulmanına sahip endüstriyel döner rotorlar
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
| Overall Height: | 2-12 Inches |

