Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
2.5 inç çelik çalışma masası, zinc kaplama bitirme ile döner fren tekerlekleri ile
| Wheel Diameter: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Finish: | Zinc Plated |
Çelik Tekerlekli Endüstriyel Zemin Kilidi Dayanıklı ve Çevre Dostu
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Tekerlek malzemesi: | çelik |
Döner Üst Plakalı 660lbs Kapasiteli 4 inç Naylon Tekerler
| Ürün adı: | 4 inç 660lbs döner üst plaka beyaz naylon ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Naylon ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 100 mm |
ISO9001 500kg Alüminyum Çekirdekli 8 İnç Poliüretan Endüstriyel Tekerlekler Yükleme
| Ürün adı: | 8 inç 500kg döner üst plaka alüminyum çekirdek turuncu poliüretan ağır hizmet tipi avrupa tipi endüs |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum poliüretan ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |
400kg Yükleme 6 İnç Poliüretan Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç 400 kg üst plaka döner teker demir çekirdekli kırmızı poliüretan ağır avrupa tipi endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | Demir poliüretan ağır hizmet avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
2.5 inç Siyah Polyurethane Tekerlek Çarkları Çift Top Taşıma ile
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
|---|---|
| Rulman Tipi: | Çift Bilyalı Rulman |
| Tekerlek Rengi: | Siyah |
Siyah Renkli 5 İnç Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Döner Bilyalı Tekerler
| Ürün adı: | 5 İnç Siyah Renkli Ağır Hizmet Tipi Avrupa Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Döner Bilyalı Tekerler Fabrik |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum kauçuk ağır hizmet tipi döner endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
Turuncu 5 İnç 660lbs Yükleme Paslanmaz Çelik Tekerler Giyilebilir
| Ürün adı: | 5 inç 660lbs üst plaka sabit döner turuncu alüminyum pu 304 paslanmaz çelik tekerlekler ağır hizmet |
|---|---|
| Stil:: | Alüminyum pu paslanmaz çelik teker |
| Tekerlek Rengi:: | Turuncu + PU |
Dökme Demir 75mm Üst Sert Plaka Siyah Çatal Masa için Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Üretim 75mm Üst Plaka Tipi Sert Plaka Siyah Çatal Orta Hizmet Dökme Demir Masa Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Dökme demir sert tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Ütü |
Endüstriyel Dayanıklılık 4 inçlik Toplam Yükseklikli Nylon Çelik Bracket Tıbbi Çubuklar
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
|---|---|
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
| Fren: | çift fren |

