Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Yumuşak Tekerlek Yürüyüşü Hafif Görevli Plak Çarkları Çelik Kontu Toplam Kilit Fren -20-100°C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
Çeşitli Montaj Tipleri ve Yük Kapasiteleri İçin Endüstriyel Çekirdekler
| Yük kapasitesi: | 5.000 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Montaj Tipi: | Üst Plaka/Dişli Kök/Genişletilebilir Kök/Kavrama Halkası Kök |
| Tekerlek Genişliği: | 1-4 inç |
Hareketli ekipmanlar için toplam kilit fren ve top rulmanı olan ağır görevli rulolar
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
Ağır yükler ve daha fazla istikrar için yeşil atma çubuğu tipi zemin kilidi
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
| Yük kapasitesi: | 300kg |
Ağır malzeme taşıma arabaları için galvanizli kapalı endüstriyel zemin kilidi
| Color: | Green |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg |
| Load height: | 148/176/204/248mm |
Dayanıklı Endüstriyel Çekirdekler Sessiz ve Sessiz Çalışma için
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Endüstriyel Daha Fazla Ürün Yükseklik 148/176/204/248mm Çelik Tekerlek Malzemesi ve Daha Fazla Seçenek
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
4 2.5 Inch Workbench Kit Set Heavy Duty Çekici Yan Montaj Dayanıklı Çark Çarkları
| Montaj Tipi: | YAN MONTAJ |
|---|---|
| Uygulama: | MOBİLYA TEKERİ |
| Tedarikçi Türü: | fabrika |
50mm Yük Kapasitesi 200/250kg Çift Top Taşımacılığı Zenk kaplama yüzeyli endüstriyel iskelet tekerlekleri
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Yüksek Kaliteli Dirençli Çark Çarkı Tesisi Standı Çeşitli Senaryolarda Kullanılabilir
| Renk: | Blue; Mavi; Black; Siyah; |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik Taban + Paslanmaz Çelik |
| Şekli: | yuvarlak |

