Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Endüstriyel Bolt-Hole Casters Heavy Duty Tasarımı ve Demir Tekerlek Merkezi
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
| Yükleme: | Bilye |
837 lbs yük kapasitesi Sıcak endüstriyel makineler için çinko boyalı destek yüzey tedavisi ile demir PU makara tekeri
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
Siyah Renkli Çift Bilyalı Rulmanlı Süper Ağır Hizmet Tipi Tekerlek, Ağır Hizmet Endüstriyel Uygulamaları İçin
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Casters Yumuşak Çarpım Dayanıklı Değiştirme Tekerlekleri Ağır Yük Arabası ve Ekipmanı için Uygun
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm yükseklikte siyah PU tekerlekli yuvarlak çekirdekli endüstriyel sınıflı tekerlekli tekerlekli ağır yük arabaları için ekipman ve makineler
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
300-450kg Amerikan Tipi Ağır Güçlü PU Demir Alüminyum Çekirdek Endüstriyel Çark Tek Tekerlekli
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
Endüstriyel Arabası Teker Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi 8 İnç Kırmızı PU Tekerlek, Yan Frenli Yumuşak Döner Plakalı
| Ürün adı: | Yan Frenli 8 İnç Kırmızı PU Tekerlek Yumuşak Döner Plakalı Endüstriyel Araba Teker Tekerlekleri Ağır |
|---|---|
| stil:: | Yumuşak teker ağır hizmet tipi ruletler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 660 pound |
Endüstriyel Arabalar İçin 8 İnç Düz Sırtlı PU Tekerlek Kırmızı Poliüretan Döner Plaka Arabası Tekerlekleri
| Ürün adı: | Endüstriyel Arabalar İçin 8 İnç Düz Sırtlı PU Tekerlek Kırmızı Poliüretan Döner Plaka Arabası Tekerl |
|---|---|
| stil:: | 8 inç pu döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
İşaretsiz 350kg Yükleme Alüminyum Çekirdekli 10 İnç Ağır Hizmet Tipi Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 10 inç 350kg döner üst plaka alüminyum çekirdekli kauçuk ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel te |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum kauçuk ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 250 mm |
Sert Plaka Tekerlekler 8 İnç Turuncu PVC Tekerler Ağır Hizmet Araba Tekerlekleri
| Ürün adı: | Sert Plaka Tekerlekler 8 İnç Turuncu PVC Tekerler Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri Endüstriyel Üreti |
|---|---|
| stil:: | 8" pvc tekerlekler sert |
| Yapı:: | kaynaklanmış çelik |

