Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 281 Ürünler.
Yan Masalar için 1.5 İnç Termoplastik Kauçuk Teker Tekerlekler Ön Kilit Üst Plaka Tekerlek Döner
| Ürün adı: | Yan Masalar için 1.5 inç Ön Kilit Üst Plaka Tekerlek Döner Termoplastik Kauçuk Caster Tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Yan sehpa tekerlekleri |
| Tekerlek Rengi:: | Kahve |
194mm Yükseklik Toplam Kilit Fren Tipi 3 Ton Ağır Güçlü Endüstriyel Uygulamalar için PU Caster Wheel
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
4 İnç Suya Dayanıklı Naylon Bijon Deliği Döner Kafa Orta Hizmet 304SS Döner Kilitleme Tekerleri
| Ürün adı: | WBD Toptan 4 İnç Suya Dayanıklı Naylon Bijon Deliği Döner Kafa Orta Hizmet 304SS Döner Kilitleme Tek |
|---|---|
| stil:: | Civata deliği kilitleme pa 304ss tekerlekler |
| Rulman Tipi:: | Düz rulmanlı |
30kg Kapasiteli Kırmızı TekerleklerDöner Dişli Gövde Hafif Hizmet Tipi PVC Tekerler Yan Fren
| Ürün adı: | Yan Fren Döner Dişli Kök Hafif Hizmet PVC Tekerler Fabrika Çin ile 30kg Kapasiteli Kırmızı Tekerlekl |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi döner kilitli pvc tekerlekler gövdesi |
| Tekerlek boyutu:: | 5cmx2.03cm |
Toplam Kilitli 125mm Çap 220LBS Kapasiteli Döner Dişli Kök PVC Teker Tekerleği
| Ürün adı: | Toplam Kilitli 125mm Çap 220LBS Kapasiteli Döner Dişli Kök PVC Orta Hizmet Tekerleri Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövde tekerleri pvc tekerlek kilidi |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı |
4 İnç İçi Boş Çekirdekli Poliüretan Tekerlekler Turuncu Siyah Tekerlek Döner Kilitleme Tekerleri
| Product Name: | 4 Inch Hollow Core Polyurethane Wheels Orange Black Wheel Swivel Locking Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium duty polyurethane casters |
| Wheel Color:: | Black+Orange |
125mm 440lbs Kilitli Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri Yükleme
| Ürün adı: | 125mm 440lbs plaka döner demir çekirdekli mavi elastik kauçuk ağır hizmet tipi kilitli tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Elastik kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inçx42mm |
75mm Şeffaf PU Mobilya Tekerleri Krom Boyalı Yumuşak Tekerlekler Oturma Odası İçin Kilitli Döner
| Ürün adı:: | 75mm Şeffaf PU Mobilya Tekerleri Krom Boyalı Yumuşak Tekerlekler Oturma Odası İçin Kilitli Döner |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Şeffaf |
| Tekerlek Malzemesi:: | üretan/PU |
Yan Kilit 230kg İçi Boş Çekirdekli 5 İnç Döner Ağır Hizmet Tipi Frenli Frenli Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD, 230 kg Yük Kapasiteli Boş Çekirdekli Demir Tekerlek Ağır Hizmet Frenli Döner Tekerler Üretiyor |
|---|---|
| Stil:: | 230 kg kapasiteli içi boş demir yan kilitli tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
Yan kilitli orta boylu grey renkli kasketler ağır yük kapasitesi ve dayanıklılık için
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
|---|---|
| tekerlek tipi: | PU/PVC/TPR/PP/Kamyon |
| Üst Plaka Dönme Yarıçapı: | 3-1/2 inç |

