Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 281 Ürünler.
Tek tekerlekli stil kırmızı PU tekerlekli poliüretan kasketler toplam kilit fren türü dayanıklılık malzemeleri
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
8x2 İnç Dökme Demir 300kg Kapasiteli Boş Döner Kilit Ağır Hizmet Tipi Tekerler
| Ürün adı: | YLcaster Toptan 8x2 inç Gümüş Dökme Demir Teker 300kg Yüksek Kapasiteli Boş Tekerlek Döner Kilit Ağı |
|---|---|
| Stil:: | Büyük tekerlek yan kilit demir tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Çinko kaplamalı çelik döngü tekerlekleri toplam kilit frenle dönme yarıçapı 2-4 inç
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
Çelik Hafif Görevli Dönerli Kilit Çarkları -20 ila 100 derece Selsüzyüze Düz Gri TPR Tekerlekleri ile
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| tekerlek yatağı: | Düz rulmanlı |
Kahverengi Termoplastik Kauçuk Teker Tekerlekler Kozmetik Mağazası Rafları İçin Tek Kilit 2 İnç Yumuşak Tekerlek
| Ürün adı: | Kozmetik Mağazası Rafları İçin Tek Kilit 2 İnç Yumuşak Tekerlek Kahverengi Termoplastik Kauçuk Teker |
|---|---|
| stil:: | Kozmetik Mağazası Rafları tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Kahverengi |
8 İnç Tekerlek Yüksek Kapasiteli PU Demir Kilitleme Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | Fabrika Satışları 8 inç Tekerlek Yüksek Kapasiteli Demir PU Ağır Hizmet Döner Kilit Endüstriyel Teke |
|---|---|
| stil:: | 8 inç pu döner kilit endüstriyel tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |
Bilyalı Rulmanlı Alüminyum 5 İnç Yan Kilit Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD, 5 İnç PU Tekerlek Alüminyum Çekirdek Plaka Tipi Döner Kilit Topu Ağır Hizmet Tekerleri Tedarik |
|---|---|
| Stil:: | 5 inç alüminyum pu yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
3" Yumuşak Teker Toplam Kilit Döner Döner Dişli Mil Gri TPR Tekerler
| Ürün adı: | 3" Yumuşak Teker Toplam Kilit Döner Döner Dişli Gövde Gri TPR Hafif Hizmet Tekerleri Toptan Sat |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi gövde fren tpr tekerlekleri |
| Braket Malzemesi:: | preslenmiş çelik |
5 İnç Kırmızı Poliüretan Yumuşak Tekerlekler Orta Hizmet Tipi Yandan Kilitlemeli Döner Tekerler Arabalı Arabalar
| Ürün adı: | 5 İnç Kırmızı Poliüretan Yumuşak Tekerlekler Orta Hizmet Tipi Yandan Kilitlemeli Döner Tekerler Arab |
|---|---|
| stil:: | 5 inç PU kilitleme tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
Yan kilitli fren şok emici rotorları kolay manevra için poliüretan tekerlekleri ile
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
|---|---|
| Cıvata Deliği Boyutu: | 1/4 inç |
| Tekerlek Rengi: | Gri |

