Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 281 Ürünler.
Ağır Güçlü Çelik Plaka Çarkları Yumuşak Plastik Çekirdek Döner Kilit Tekerlekler 2-4 Inç
| Ev materyalleri: | Çelik |
|---|---|
| Tekerlek Sırtı: | Yumuşak |
| Montaj Tipi: | Plaka |
Döner Kilitli Hafif Görevli Çarklar Plain Bearing Plastik Tekerlekli Çelik Konut 19-24mm
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tekerlek Genişliği: | 19-24mm |
Toplam Kilit Fren Süper Ağır Görevli Çark Döner Yarıçap 3.5 inç Siyah Tekerlek
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
6x2 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Üst Plaka Ağır Hizmet Tipi Döner Kilitleme Gri TPR Tekerler Endüstriyel
| Ürün adı: | 6x2 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Üst Plaka Ağır Hizmet Tipi Döner Kilitleme Gri TPR Tekerler Endüstri |
|---|---|
| stil:: | TPR kilitlenebilir ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6x2 inç |
3 "Yumuşak Gri TPR El Arabası Tekerlekleri M10 Dişli Kök Ahşap Zeminler İçin Toplam Kilit Döner Tekerler
| Ürün adı: | 3 "Yumuşak Gri TPR El Arabası Tekerlekleri M10 Dişli Kök Ahşap Zeminler İçin Toplam Kilit Döner Teke |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet dişli tpr ruletler |
| Braket Malzemesi:: | preslenmiş çelik |
150mm ağır hizmet tipi poliüretan frenli tekerlek, lojistik ve malzeme taşıma arabaları için üretilmiştir
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
3 İnç Gri Mobilya Tekerlekleri 176LBS Dişli Kök Döner Kilitleme Çift Tekerlekli Tekerler
| Ürün adı: | 3 inç Gri Mobilya Tekerlekleri 176LBS Kapasiteli Dişli Kök Döner Kilitleme Çift tekerlekli Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Çift tekerlekli tpr ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 3 inç |
Yumuşak PU Demir 4 Inch Orta Görevli Top Taşıma Kilitli Döner Kök Çarkı
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
| Yükseklik: | 194mm |
4 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Orta Hizmet Gri TPR Yan Kilit Döner Teker Tekerlekler Parke Zeminler İçin OEM
| Ürün adı: | 4 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Orta Hizmet Gri TPR Yan Kilit Döner Teker Tekerlekler Parke Zeminler İ |
|---|---|
| stil:: | 100 mm yan frenli orta hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 100mm |
4 İnç Zemin - Dostu Gri Tekerlekler Orta Hizmet Tipi Endüstriyel Poliüretan Döner Kilitleme Tekerleri Toptan Satış
| Ürün adı: | 4 İnç Zemin Dostu Gri Tekerlekler Orta Hizmet Tipi Endüstriyel Poliüretan Döner Kilitleme Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tekerleri gri pu |
| Tekerlek boyutu:: | 100x32mm |

