Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 281 Ürünler.
2000 lbs Toplam Kilitlenmiş Ön Fren Süper Ağır Görevli Çelik Çubuklar
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
| Brake: | Front Brake |
Toplu kilit frenli ve içi boş çekirdek tekerlekli top taşıyan poliüretane rotörler
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
OEM 50mm Döner Kilitleme Dişli Gövdeli Tekerler Rulmansız
| Ürün adı: | YLcaster OEM 50mm Siyah Lastik Tekerlek Dişli Kök Döner Kilitleme Hafif Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövdeli kauçuk kilitleme tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 50 mm |
Endüstriyel için 2-4 inç yarıçaplı döner kilitli çelik döner makaralar
| Tekerlek malzemesi: | TPR |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2-4 İnç |
| Tekerlek Rengi: | Gri |
Sinek kaplama bitirme ile gri TPR hafif görev rotorları Toplam kilit fren pürüzsüz battaniye
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Wheel Material: | TPR |
| Finish: | Zinc Plated |
Döner Tekerlekler ve Döner Kilit Fren Tipi ile Zahmetsiz Hareket
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
5 İnç TPR Medikal Orta Hizmet Tekerleri Üst Plaka Döner Yan Kilitleme
| Ürün adı: | 5 inç TPR Tıbbi Tekerlekler Üst Plaka Döner Yan Kilitleme Orta Hizmet Tekerleri Tedarikçisi |
|---|---|
| Stil:: | 5" TPR yan kilit tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
2" PU Tekerlekler Döner Dişli Gövde Kırmızı Yan Kilit Hafif Hizmet Tekerlekleri
| Ürün adı: | WBD Tedarik 2" PU Tekerlekler Hafif Hizmet Döner Dişli Gövde Kırmızı Renkli Yan Kilit Tekerleği |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi pu tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 2" |
360 Derece Döner PVC Döner Kilitleme Tekerleri 2" Çift Bilyalı Rulmanlı Cıvata Delikli Tekerlekler
| Ürün adı:: | 2 "Cıvata Delikli Tekerlekler 360 Dgree Dönen PVC Döner Kilitleme Tekerleri Çift Bilyalı Rulman |
|---|---|
| Malzeme:: | PVC/PU sırtı |
| Rulman:: | 2xBilyalı rulman |
142LBS 3 İnç Siyah PU Döner Kilitleme Tıbbi Tekerler Çift Tekerlekli Plaka Tipi Hastane Tekerlekleri Tedarikleri
| Ürün adı:: | 142LBS 3 inç Siyah PU Döner Kilitleme Tıbbi Tekerler Çift tekerlekli Plaka Tipi Hastane Tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 3 inç |
| Yükseklik:: | 1102mm |

