Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 281 Ürünler.
M12 Dişli Kök Kilitleme Gri Yumuşak Arabası Tekerlekleri 4 inç Bilyalı Rulman TPR Caster Tekerlekler Kapaklı
| Ürün adı: | M12 Dişli Kök Kilitleme Gri Yumuşak Arabası Tekerlekleri 4 inç Bilyalı Rulman TPR Caster Tekerlekler |
|---|---|
| Style:: | M12 TPR medium duty casters |
| Tekerlek Genişliği:: | 32mm |
0.25 inç plaka kalınlığı paslanmaz çelik makaralar toplam kilit fren türü ve 45 mm tekerlek genişliği ile
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Çarkları Toplam Kilit Fren Türü Sunar Depo ve Ekipman için Mükemmel Seçim
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
3 İnç Ekonomik Yumuşak TPR Tekerler Hafif Hizmet Döner Kilit Zemini koruyan Teker Tekerlekler Toptan Satış
| Montaj tipi: | Plaka |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3 İNÇ |
| Dönme Yarıçapı: | 3 inçten küçük |
Termoplastik Kauçuk 150mm 250kg Sert Yönlü Kilitli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Satış 150mm Gri Yumuşak Yön Tekerleği 250kg Kapasiteli TPR Perakendeciler İçin Sert Ağır Hizmet |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
Müşteri Gereksinimleri İçin Çinko Kaplamalı Sessiz Tekerlekler ve Toplam Kilit Fren Tipi
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Çeşitli zemin türlerinde çekiş ve pürüzsüz yuvarlanma sağlayan zine kaplamalı ipli saplı döşeme tekerlekleri
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
6 İnç 550LBS Ağır Hizmet Endüstriyel Kilitli Döner Plakalı Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç Sessiz Gri TPR Tekerlek 550LBS Kapasiteli Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Fabrikası |
|---|---|
| Stil:: | 6 inç TPRswivel ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Genişletilebilir Kök Montaj Tipi, Döner Kilit ve Plastik Malzemesi Olmayan Endüstriyel Çarklar
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
Siyah Zemin Koruyucu PVC 6 İnç Döner Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç plaka siyah pvc sırtlı pp çekirdekli döner orta hizmet tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah+Beyaz |

