Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ duty casters ] eşleşme 1101 Ürünler.
60mm Siyah Plastik Küçük El Arabası Tekerlekleri M8 Dişli Kök Döner Katı Gıda Sepeti Tekerleri Üreticisi YLcaster
| Ürün adı:: | 60mm Siyah Plastik Küçük El Arabası Tekerlekleri M8 Dişli Kök Döner Katı Gıda Sepeti Tekerleri Üreti |
|---|---|
| Tekerlek Malzemesi:: | Plastik |
| Tip:: | Gıda arabası tekerlekleri |
5 İnç Demir PU Tekerler Ağır Hizmet Sabit Plakalı Yumuşak Endüstriyel Tekerlekler Tekerler Çin
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Demir PU Tekerler |
Döner rotorlu katlanabilir nakliye kamyonu endüstri için 70 kg kapasite
| Türü: | Döner tekerler |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300kg-500kg |
| Toplam yükseklik: | 90cm |
6600LBS Çift Tekerlekli Ekstra Ağır Hizmet Tipi Tekerlekler 8 İnç Düz Tip Ağır Hizmet Tipi Teker
| Ürün adı: | 8 İnç Düz Tip Beyaz Naylon Tekerlek 6600LBS Çift Tekerlek Ekstra Ağır Hizmet Tipi Tekerlekler Üretic |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tipi çift tekerlekli naylon teker |
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz |
Yükseklik 90mm ila 125mm tekerlekler 3 inç çelik sap boyutu M12x15mm döner tekerlekler ağır ekipman ve taşıma arabaları için
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
Çeşitli zemin türlerinde çekiş ve pürüzsüz yuvarlanma sağlayan zine kaplamalı ipli saplı döşeme tekerlekleri
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
Endüstriyel uygulamalar için yüksek yük kapasitesine sahip sessiz tekerlekler
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
200-500kg Kapasite Döner Çarklar 3/4/5/6/8 Inch Yük Taşıyan Çarklar
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
200-500 kg yük kapasitesi olan ağır yüklü araba arabaları
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
| Kullanımı: | araba arabası |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Çarkları Toplam Kilit Fren Türü Sunar Depo ve Ekipman için Mükemmel Seçim
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |

