Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ duty casters ] eşleşme 1081 Ürünler.
Çinko kaplama ağır görevli rotor tekerlekleri 1/4 inç vida deliği boyutu ile
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
Polyurethane Ağır Görevli Çarklar İçin Sink Boyalı Bracket Yüzeyli Çarklar
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
Plaka Kök Bolt Delik Endüstriyel için Sink Boyalı Bracket ile Heavy Duty Casters
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Toplam uzunluk: | 144mm |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
Yumuşak Tekerlek Yürüyen Yumuşak Görevli Çarklar / 2-4 Inç Döner Yarıçap
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Material: | TPR |
Dönerli TPR hafif yüklü rotorlar Gri tekerlek 2-4 inç çapı
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Wheel Width: | 19-24mm |
| Wheel Material: | TPR |
837 lbs yük kapasitesi ağır yüklü rotorlar kırmızı poliüretan tekerlekler demir tekerlek merkezi
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
Polyurethane Heavy Duty Casters / Iron Pu Caster Wheel Uzun Sürekli Çift Top rulmanları
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
837 lbs ağır yüklü makine demir merkezli polyurethane tekerlekler çift top rulmanları
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Demir Tekerlek Merkezi 837lbs Yük Kapasitesi Top Taşıma ile Kırmızı Ağır Görevli Çekirdekler
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
100 mm Ağır Güçlü Çarklar Genel Uzunluk 144 mm Ağır Güçlü Uygulamalar İçin
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |

