Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ duty casters ] eşleşme 1101 Ürünler.
8 İnç Gri Kilitleme Kauçuk Tekerler M16 Dişli Kök Kauçuk Tekerler Endüstriyel Toptan Satış
| Ürün adı: | 8 İnç Gri Kilitleme Kauçuk Tekerler M16 Dişli Kök Kauçuk Tekerler Endüstriyel Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Avrupa tipi kauçuk tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
5 İnç Döner Poliüretan Tekerlekler Naylon Çekirdek Kırmızı PU Avrupa Caster Tekerlekler Tedarikçisi YLcaster
| Ürün adı: | 5 İnç Döner Poliüretan Tekerlekler Naylon Çekirdek Kırmızı PU Avrupa Caster Tekerlekler Tedarikçisi |
|---|---|
| stil:: | PU Avrupa döner tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
5 İnç Döner PP Sandviç Tekerler Avrupa Tekerler Üst Plaka Toptan Satış
| Product Name: | 5 Inch Swivel PP Sandwich Casters European Castors Top Plate |
|---|---|
| Style:: | Plastic european type industrial casters |
| Wheel Color:: | Grey |
6 inç PU Paslanmaz Çelik Tekerler
| Ürün adı: | Toptan 6 inç üst plaka döner kırmızı pu paslanmaz çelik sarhoş tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Döner tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gri |
4" Endüstriyel Çelik Teker Tekerler
| Ürün adı: | 4 inç sert plakalı tekerlek tekerlekleri renkli çinko v-oluk tekerlekler toptan |
|---|---|
| Stil:: | Sabit tekerlek/Sert tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | renk |
Mobilya için 50mm Çift Tekerlek Çift Fren PP Tekerlekler Cıvata Deliği Döner Tekerler
| Ürün adı: | Mobilya Üreticisi Çin için 50mm Çift Tekerlek Çift Fren PP Tekerlekler Cıvata Deliği Döner Tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Cıvata deliği ikiz tekerlek pp tekerlekler kilidi |
| Malzeme:: | plastik |
Sandalyeler için 8x38mm Uzun Saplı 2 İnç Döner Bilyalı Tekerler
| Ürün adı: | Sandalyeler için 8x38mm Uzun Saplı 2 İnç Siyah PP Malzeme Döner Bilyalı Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Kök bilyalı tekerlekler |
| Malzeme:: | Plastik |
20kg Yükleme 60mm Araba Tekerlekleri Gıda Arabası İçin Ağır Hizmet
| Ürün adı:: | 60mm 20kg dişli gövde siyah pp yemek arabası arabası tekerlekleri ağır hizmet tipi |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi:: | plastik |
| Tür:: | Yemek arabası arabası tekerlekleri |
2.5 İnç 80kg Yükleme Naylon Tekerleri
| Ürün adı: | 2.5 inç 176lbs 80kg plaka döner düz yatak beyaz naylon düşük profilli tekerlekler toptan |
|---|---|
| Stil:: | Naylon düşük profilli tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz |
Sandalyeler için Frensiz 10x15mm Dişli Stem Bilyalı Tekerler
| Ürün adı: | Sandalyeler Fabrikası için 10x15mm Dişli Kök Siyah Plastik Döner Bilyalı Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövde bilyalı tekerlekler |
| Malzeme:: | plastik/kauçuk |

