Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ duty casters ] eşleşme 1101 Ürünler.
5 inç Toplam Yükseklik 150mm PU Çark Çarkları Çeşitli ve Ağır Endüstriyel Uygulamalar için 2 inç Çark Genişliği
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Bolt Delik Aralık 25 Inch Trolley Wheels Trolley Araba için tasarlanmış ağır görevli 4 X 45 inçlik ve sağlam plaka boyutuna sahip
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Mobilya Çubukları Kara Tekerlek Çoğu Mobilya ile Uyumlu
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
El Pallet Truck Etc 132lbs yük kapasitesi ve siyah finiş ile Naylon Casters
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Wheel Width: | 38mm |
Düz hareketlilik için çelik kapaklı ağır görevli 4 inç çelik kauçuk tekerlekler
| Özellik: | Çelik kapaklar |
|---|---|
| Tekerlek Çekirdeği: | dökme demir |
| Tekerlek malzemesi: | çelik + kauçuk |
Ağır Güçlü Çelik ve Alüminyum Çark Çarkı 5 000 Lbs'e Kadar Yük Kapasitesi
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
|---|---|
| Temperature Range: | Up To 300°F |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
194mm Yükseklik Toplam Kilit Fren Tipi 3 Ton Ağır Güçlü Endüstriyel Uygulamalar için PU Caster Wheel
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
Toplu kilit frenli ve içi boş çekirdek tekerlekli top taşıyan poliüretane rotörler
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Yüksekliği 194mm pu yuvarlak tekerleği depo arabaları ve endüstriyel için yumuşak yuvarlak yuvarlak tekerlek
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
2 ila 12 İnç Tekerlek Çapına Sahip, Ağır Yük Taşımaya Uygun Hassas Bilyalı Rulmanlı Endüstriyel Tekerlekli Tekerlekler
| Tread Width: | 1-4 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Application: | Industry |

