Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ duty casters ] eşleşme 1101 Ürünler.
11x22mm Kavrama Halkası Stem Döner Bilyalı Teker Tekerlekler 25kg Kapasite
| Ürün adı: | Halı Üreticisi için 11x22mm Kavrama Halkası Kök Siyah Plastik Döner Bilyalı Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Kavrama halkası kök bilyalı tekerlekler |
| Malzeme:: | Plastik/kauçuk/naylon |
Halı için 11x22mm Fişli Kök Yan Kilitleme Siyah Plastik Döner Bilyalı Tekerler
| Ürün adı: | Halı Toptan Satış için 11x22mm Plug-in Stem Yan Kilitleme Siyah Plastik Döner Bilyalı Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Geçmeli gövde bilyalı tekerlekler |
| Malzeme:: | PP/kauçuk/naylon |
3 '' Sert Plaka Kahverengi Renkli Mobilya Tekerleri 121LBS Raflar için Kapasite Yumuşak TPR Tekerlekler OEM
| Ürün adı: | /satış-13606412-80kg-loading-2-tpr-ikiz-tekerlek-mobilya-tekerlekleri-grip-ring-stem.html |
|---|---|
| stil:: | Sert yumuşak tpr tekerlekler |
| Montaj tipi:: | dört vida |
Makaralı Rulmanlı 5 İnç 200kg Kapasiteli Dişli Kök Tekerler
| Ürün adı: | Fabrika Fiyatı 5 İnç Mavi Tekerlek 200kg Kapasiteli Dişli Kök Kilitleme Makaralı Rulmanlı Elastik Ka |
|---|---|
| stil:: | Elastik kauçuk gövdeli fren endüstriyel tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
4 "U Yivli Tekerlekler Katı Çelik 1100LBS Kapasiteli U Şekli Sürgülü Kapılar İçin Raylı Tekerler Toptan Satış
| Ürün adı: | 4 "U Yivli Tekerlekler Katı Çelik 1100LBS Kapasiteli U Şekli Sürgülü Kapılar İçin Raylı Tekerler Top |
|---|---|
| Style:: | U groove caster |
| Tekerlek çapı:: | 100mm |
4 İnç Genişleyen Kök TPR Gıda Sepeti Tekerlekleri Servis Arabaları İçin Yumuşak Tip Tekerler Üretici Çin
| Ürün adı:: | 4 İnç Genişleyen Kök TPR Gıda Sepeti Tekerlekleri Servis Arabaları İçin Yumuşak Tip Tekerler Üretici |
|---|---|
| Tekerlek Malzemesi:: | TPR+Plastik çekirdek |
| Tip:: | Gıda sepeti tekerlekleri genişleyen gövde |
Katlanabilir platform ve TPR / PU kabukları ile 300-500KG yük kapasiteli çelik araba
| Türü: | Döner tekerler |
|---|---|
| Kulp Tipi: | Katlanabilir |
| Platform Boyutu: | 90cm X 60cm |
120mm 1320lbs Kapasiteli Endüstriyel Döner Tekerler Ağır Hizmet
| Ürün adı: | 120mm 1320lbs plakalı tekerlek tekerlekleri renkli çinko U-oluk tekerlekler özelleştirmek |
|---|---|
| Stil:: | U parça oluk tekeri |
| Tekerlek çapı:: | 120mm |
500KG kapasiteli döner sarmallı katlanabilir platform arabaları
| Kullanımı: | Ağır veya Hacimli Eşyaların Taşınması |
|---|---|
| Platform Boyutu: | 90cm X 60cm |
| Toplam yükseklik: | 90cm |
Kırmızı Naylon İskele Tekerlekleri 8 İnç Katı Çelik Uzun Dişli Kök 2200LBS Döner İskele Tekerleri Ayarlanabilir
| Ürün adı:: | 8 Inç Katı Çelik Uzun Dişli Kök Kırmızı Naylon İskele Tekerleği 2200LBS Döner İskele Tekerleri Ayarl |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı |
| Tekerlek Malzemesi:: | Naylon |

