Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ duty casters ] eşleşme 1101 Ürünler.
Frenli Tekerlekler Tekerlek Kauçuk 2 inç 4 inç 5 inç Tekerlekler Frenli Siyah Mavi Yeşil Renklerde Döner Sabit Tipler
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
Yumuşak PU Demir 4 Inch Orta Görevli Top Taşıma Kilitli Döner Kök Çarkı
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
| Yükseklik: | 194mm |
2 inç ağır görev ve endüstriyel uygulamalar için naylon makaraları
| Swivel Type: | Swivel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
2-12 inç paslanmaz çelik bitirme endüstriyel kauçuk rotor / tekerlek frenli döner rotorlar
| Döner Kilit: | Evet/Hayır |
|---|---|
| tekerlek tipi: | TPR/Plastik/Kauçuk/Poliüretan/Fenolik/V-Yiv/Çelik |
| Fren: | Evet/Hayır |
Ağır Görevli Döner / Sert / Kilitli 90MM-125MM Döner / Sert / Kilitli
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Yumuşak Dönüş PU Demir Çürük Çekirdek Çarkı Ağır Görevli Uygulamalar için
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
Yumuşak Yürüyüş Siyah PU Çark Çarkı 194mm Depo Malzeme İşleme ve Taşıma Yüksekliği
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Trolley Tekerlekleri Ağır Güçlü Lastik Tekerlekler Diametri 8 inç Yüksekliği 125mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Ağır Görevli Çalışma Masaları Çark Çarkları Endüstriyel İşlem için Çürük Çerçeve Tek Tek Çark
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
|---|---|
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |

