Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ duty casters ] eşleşme 1101 Ürünler.
Mobilya Çin için Kilit Cıvata Delikli Plastik Döner Tekerler ile 50mm Çift Tekerlekli PP Tekerler
| Ürün adı: | Mobilya Çin için Kilit Cıvata Delikli Plastik Döner Tekerler ile 50mm Çift Tekerlekli PP Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Cıvata deliği çift tekerlek pp tekerlekler kilidi |
| Malzeme:: | Plastik |
Yüksek Kaliteli Dirençli Çark Çarkı Tesisi Standı Çeşitli Senaryolarda Kullanılabilir
| Renk: | Blue; Mavi; Black; Siyah; |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik Taban + Paslanmaz Çelik |
| Şekli: | yuvarlak |
80kg Kapasiteli 3 İnç Gri Tekerlek İkiz Tekerlek TPR Döner Plakalı Tekerler
| Ürün adı: | YLcaster Toptan Satış 3 İnç Gri Tekerlek Çift Tekerlekli TPR Döner Plakalı Tekerler 80kg Kapasite |
|---|---|
| Stil:: | Çift tekerlekli TPR döner tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
Katı 2" Siyah PP Tekerlekler 154lbs Kapasiteli Çift Tekerlekli Endüstriyel Tekerler
| Ürün adı: | WBD, Endüstriyel için 2 "Siyah PP Tekerlekler 154lbs Kapasiteli Çift Tekerlekli Döner Plakalı T |
|---|---|
| Stil:: | İkiz tekerlek pp tekerlekler |
| Malzeme:: | plastik |
50mm Çift Teker 70kg Kapasiteli Plastik Döner Teker Tekerler
| Ürün adı: | Mobilya için 50mm Çift Tekerlek Siyah Plastik Tekerlekler 70kg Kapasite Cıvata Deliği Döner Tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Cıvata deliği ikiz tekerlek pp tekerlekler |
| Malzeme:: | plastik |
2 İnç Paslanmaz 110LBS Kapasiteli Çift Kilitli Döner Plaka Paslanmaz Çelik Tekerler
| Ürün adı: | 2 İnç Anti-rustik Beyaz Tekerlek 110LBS Kapasiteli Paslanmaz Çelik Döner Plaka Çift Kilitleme Naylon |
|---|---|
| Stil:: | Plaka naylon paslanmaz çelik tekerlekler |
| Uygulama:: | ıslak yerler |
Düz Rulmanlı 50mm Anti Rustik 50KG Kapasiteli Naylon Döner Tekerler
| Ürün adı: | Kapaklı 50mm Anti-rustik Tekerlek 50KG Kapasiteli Paslanmaz Çelik Dişli Kök Toplam Frenli Naylon Tek |
|---|---|
| Stil:: | Dişli gövdeli naylon paslanmaz çelik tekerlekler |
| Uygulama:: | Mutfak/Restoran |
Yan Frenli 50mm Uzun Kök Siyah PP Döner Bilyalı Mobilya Tekerleri
| Product Name: | 50mm Long Stem Black PP Material Swivel Ball Casters With Side Brake For Chairs |
|---|---|
| Style:: | Long stem ball casters |
| Malzeme:: | PP |
Dişli Gövde Mobilya Tekerleri Yan Frenli Döner Bilyalı Tekerler
| Ürün Adı: | 10x15mm Dişli Kök Yan Fren Sandalyeler İçin Siyah PP Döner Bilyalı Tekerler |
|---|---|
| Tarzı:: | 10x15mm kök bilyalı tekerler |
| Malzeme:: | PP/kauçuk |
Otomatlar İçin Yönlü Tekerlekler Sabit Plakalı Kahverengi TPR Tekerler 2.5'' Çap
| Ürün Adı: | 2.5 "diametre yönlü tekerlekler sabit levha kahverengi satıcı makineler için TPR tekerlekleri |
|---|---|
| Tarzı:: | Otomat tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Kahverengi |

