Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 161 Ürünler.
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
2 İnç Katı Tekerlek Hafif Hizmet Tekerleri Plastik Döner Küçük Boy Teker Tekerlekler, Fren Tedarikli
| Ürün adı: | 2 İnç Katı Tekerlek Hafif Hizmet Tekerleri Plastik Döner Küçük Boy Frenli Teker Tekerlekler Tedarikl |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi pp tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 50x20.3mm |
Düz Yataklı Kolay Kurulum 3 İnç Cıvata Delikli Frenli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | Kolay Kurulum Tekerleği 3 İnç Cıvata Deliği Döner Yan Fren Hafif Hizmet Tekerleği Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Cıvata deliği kauçuk kilitleme tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 75 mm |
3 İnç 88LBS Kapasiteli Sabit Plakalı Mobilya Hareketli Tekerlekler, Yedek Yatak Tekerleri
| Ürün adı: | Mobilya için OEM 3 İnç 88LBS Kapasiteli Sabit Plakalı Lastik Tekerlek Hafif Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi kauçuk sert tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 3 inç |
Çelik iskeletler için ultra hafif iskelet döşeme tekerlekleri
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
3-8 inç Elastik Mavi Kauçuk Çark Çarkı Sink kaplama ile işaretsiz
| Rulman Tipi: | Makaralı/Çift Bilyalı/Düz Rulman |
|---|---|
| Türü: | Döner/Sabit/Frenli Tekerlekler |
| Kullanımı: | İç Mekan/Dış Mekan |
Yan Frenli ISO9001 PU 2 İnç Döner Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 2 inç 44lbs döner plaka kırmızı pu çekirdek pp yan frenli hafif hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Hafif hizmet tipi pu tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 40x16.3mm |
Ağır Hizmet ve Zorlu Ortamlar İçin Hassas Bilyalı Rulman Çelik 3 İnç Tekerlek Çapı
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
Arabalı Makineler İçin 3 İnç 75mm Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Amazon En Çok Satan 3 inç Döner Plaka Gri TPR Orta Hizmet Tekerleri Tedarikçisi |
|---|---|
| Stil:: | 75 mm TPR orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 75x32mm |
Yüksek kaliteli 4 adet presli çelik kromlu top rulmanı Tpr ipli sapı mobilya döşeme tekerleği
| Malzeme: | Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Gümüş Krom kaplama |
| Tedarikçi Türü: | fabrika |

