Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 161 Ürünler.
5 ADET 360 ° Mobilya Tekerleri Çark Seti 3 Inç Segman Şeffaf Tekerlekler Poliüretan PU Sessiz Ofis Koltuğu Tekerleri
| Ürün adı:: | 3 Inç Segman Şeffaf Tekerlekler Poliüretan PU Sessiz Ofis Koltuğu Tekerleri 5 ADET 360 ° Mobilya Tek |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Şeffaf |
| Tekerlek Malzemesi:: | PU/Poliüretan |
150mm Toplam Fren Dişli Kök İçi Boş Çekirdekli Bilyalı Rulman Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 150mm Toplam Fren Dişli Kök Döner İçi Boş Çekirdek Bilyalı Rulman Siyah PVC Tekerler Tekerlekler Top |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövdeli siyah pvc kilitli tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah renk |
3 İnç Ahşap Zemin Tekerlekleri Poliüretan Şeffaf Ofis Koltuğu Tekerlekleri Mobilya OEM
| Ürün adı:: | 3 İnç Ahşap Zemin Tekerlekleri Poliüretan Şeffaf Ofis Koltuğu Tekerlekleri Mobilya OEM |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | temizlemek |
| Tekerlek Malzemesi:: | PU+PP |
Masalar için Logo Özelleştirilebilir 3 İnç PU Döner Cıvata Delikli Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | Logo Özelleştirilebilir 3 İnç PU Tekerlekler Masalar için Hafif Hizmet Döner Cıvata Deliği Kırmızı T |
|---|---|
| stil:: | Döner cıvata deliği pu tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 3" |
4 İnç İçi Boş Çekirdekli Poliüretan Tekerlekler Turuncu Siyah Tekerlek Döner Kilitleme Tekerleri
| Product Name: | 4 Inch Hollow Core Polyurethane Wheels Orange Black Wheel Swivel Locking Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium duty polyurethane casters |
| Wheel Color:: | Black+Orange |
96x63mm Plaka Montajlı Tekerler 5 İnç Döner Kilitleme Tıbbi Teker Tekerlekler Toplu
| Ürün adı:: | 96x63mm Plaka Montajlı Tekerler 5 İnç Döner Kilitleme Tıbbi Teker Tekerlekler Toplu Satış |
|---|---|
| Plaka Boyutu:: | 96x63mm |
| Yükseklik:: | 177,5 mm |
3 İnç 4 İnç 5 İnç Yumuşak TPR Alışveriş Sepeti Tekerlekleri İçi Boş Kingpin Tekerler Gri Cıvata Delikli Döner Tekerler
| Ürün adı:: | 3 İnç 4 İnç 5 İnç Yumuşak TPR Alışveriş Sepeti Tekerlekleri İçi Boş Kingpin Tekerler Gri Cıvata Deli |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
| Tekerlek Malzemesi:: | TPR |
Yumuşak Tekerlek Plaka Tipi Tıbbi Tekerler Döner Hastane Yatağı Teker Tekerlekler
| Ürün adı:: | 5 "Yumuşak Tekerlek Plaka Tipi Tıbbi Tekerler Döner Tip Hastane Yatağı Teker Tekerlekler Toptan Satı |
|---|---|
| Yükseklik:: | 177,5 mm |
| Özelleştirilmiş:: | logo/renk |
4 İnç Gri Yumuşak Arabası Tekerlekleri Sessiz TPR İçi Boş Kingpin Cıvata Deliği Alışveriş Sepetleri İçin Döner Tekerler
| Ürün adı:: | 4 İnç Gri Yumuşak Arabası Tekerlekleri Sessiz TPR İçi Boş Kingpin Cıvata Deliği Alışveriş Sepetleri |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
| Tekerlek Malzemesi:: | TPR |
Customizable Rubber Casters Bearing Type Roller/Double Ball/Plain Bearing Finish Zine Plated/Threaded Stem
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |

