Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 173 Ürünler.
4 inç Toplam Yükseklik 3 inç Tekerlek Çapı Sağlık Kuruluşları için Çift Frenli Tıbbi Çubuklar
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |
3 "Mobilya Sandalye Tekerleri, 50kg Yükleme Ofis Koltuğu Teker Tekerleği
| Ürün Adı:: | 5 adet 3 inç sapı halka sapı döndürülebilir ofis sandalyesi rotor tekerleği mobilya rotorları değişt |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Şeffaf |
| Tekerlek Malzemesi:: | PU/Poliüretan |
2 İnç Döner Plakalı PVC Tekerlekler Hafif Hizmet Tipi Yan Fren Mobilya Tekerleri Küçük Boy
| Ürün adı: | 2 İnç Döner Plakalı PVC Tekerlekler Hafif Hizmet Tipi Yan Fren Mobilya Tekerleri Küçük Boy |
|---|---|
| stil:: | Küçük pvc tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 2 inç |
8 İnç Döner Siyah Kauçuk Teker Tekerlekler Katı Endüstriyel Tekerler
| Ürün adı: | 8 İnç Döner Siyah Kauçuk Teker Tekerlekler Katı Endüstriyel Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Kauçuk endüstriyel ruletler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
2 İnç Turuncu PVC Döner Teker Tekerlekler Hafif Hizmet Fabrika Fiyatı
| Ürün adı: | 2 İnç Turuncu PVC Döner Teker Tekerlekler Hafif Hizmet |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi pvc tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah+Turuncu |
Delrin Rulmanlı 3 İnç 154lbs Kapasiteli Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 3 inç 154lbs kapasiteli döner siyah sert kauçuk orta hizmet tekerlekler delrin rulman |
|---|---|
| Stil:: | Sert kauçuk orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
3 inç 80 kg kapasiteli döner plakalar arabalar için kırmızı pvc pp çekirdek orta görevli makine
| Product Name: | 3 inch 80kg capacity swivel plate red pvc pp core medium duty casters for trolleys |
|---|---|
| Style:: | Medium duty casters for trolleys |
| Wheel Color:: | Red+Gray |
Arabalar için 3 İnç PP Çekirdek 80kg Yükleme Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Arabalar için 3 inç 80kg kapasiteli döner plaka kırmızı pvc pp çekirdek orta hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Arabalar için orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı + Gri |
Raflar için Hafif Hizmet Döner Plaka Kırmızı Poliüretan PU Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | Küçük Tekerlekler Hafif Hizmet Döner Plaka Raflar için Kırmızı PU Tekerlekler Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi döner pu tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 50x20.3mm |
Frenli 1.5 İnç Döner Cıvata Deliği Kırmızı PU Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | Mobilyalar için Frenli 1.5 İnç Küçük Tekerlekler Hafif Hizmet Döner Cıvata Deliği Kırmızı PU Caster |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi cıvata delikli pu tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 1.5" |

