Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 161 Ürünler.
3 inç Gri Tekerlek Dişli Mil Döner Kafa TPR Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 3 inç Gri Tekerlek Dişli Kök Döner Kafa TPR Hafif Hizmet Tekerleri Fabrikası Çin |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövde tpr tekerlekler gri |
| Braket Malzemesi:: | preslenmiş çelik |
Yüksek Kalite 4 Inch Siyah PVC Casters Çift Top Taşıma Filmiş Kök Orta Görevli Caster
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
|---|---|
| Cıvata Delik Aralığı: | 2-7/8 X 2-7/8 İnç |
| Üst Plaka Dönme Yarıçapı: | 3-1/2 inç |
2 İnç Yumuşak Tekerlekler Hafif Hizmet Tekerleri Rulmansız
| Ürün adı: | WBD Toptan Satış 2 İnç Yumuşak Tekerlekler Hafif Hizmet Döner Plaka Raflar için Kırmızı PVC Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi döner pvc tekerlek freni |
| Tekerlek boyutu:: | 2"x20.3mm |
PVC 198lbs Çamaşır Makineleri İçin 50mm Hafif Hizmet Tekerleri Yükleme
| Ürün adı: | 50mm tekerlek çapı 198lbs plakalı döner mavi pvc ikiz tekerlek çamaşır makineleri için hafif hizmet |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet çift tekerlekli mavi pvc tekerler |
| Tekerlek çapı:: | 75 mm |
66LBS Kapasiteli Kırmızı Tekerlekler Dişli Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 66LBS Kapasiteli Kırmızı Tekerlekler Döner Dişli Kök Kafa Hafif Hizmet PVC Tekerleri Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi döner pvc tekerlekler gövdesi |
| Tekerlek boyutu:: | 50mmx2.03cm |
Oturma Odası Masaları İçin 4 inç Siyah 100kg Yükleme Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 4 inç siyah dökme demir döner plaka oturma odası masaları için orta hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Dökme demir orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
Yan Frenli 40kg Yükleme 2.5 inç Kauçuk Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 65 mm çapında döner plakalı siyah kauçuk yan frenli hafif hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Hafif hizmet tipi kauçuk tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 2,5 inç |
5 İnç 220lbs Kapasiteli PP Döner Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Doğrudan Satış 5 inç 220 lbs Kapasiteli PP Malzeme Döner Orta Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 125x32 mm |
| Braket tedavisi:: | çinko kaplamalı |
80KG Yükleme 125mm Orta Hizmet Toz Kapaklı Tekerler
| Ürün adı: | 125mm tek bilyalı rulman üst plaka pvc orta hizmet tozluk ile tekerlekler |
|---|---|
| Stil:: | Toz kapaklı orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
Yan Kilitleme ile 360 Derece Dönen 75mm Dökme Demir Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün Adı: | 75 mm döner üst plakalı dökme demir yan kilitlemeli hafif hizmet tekerleri |
|---|---|
| Tarzı:: | Hafif hizmet tipi demir tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 75x25mm |

