Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 161 Ürünler.
İşaretleme yapmayan ve yük kapasitesi 100kg olan ağır işlevli kauçuk tekerlekler
| Renk: | Siyah/Mavi/Yeşil |
|---|---|
| sırt tipi: | İşaretleme olmayan |
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
2-8 inç endüstriyel fren yükü kapasitesi 100-300 KG ile tekerlekler
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| Renk: | Siyah/Mavi/Yeşil |
| Tekerlek çapı: | 3-8 inç |
Plain Bearing Rubber Casters Wheels for Heavy-Duty and Temperature Environments
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
Küçük Araba Arabaları İçin 3 İnç Katı Kauçuk Teker Döner Plaka Siyah Tekerlek Tekerleri
| Tekerlek Sırtı: | Düz |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 128 lbs'ye kadar |
| Tekerlek Genişliği: | 25mm |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
200-500 kg yük kapasitesi olan ağır yüklü araba arabaları
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
| Kullanımı: | araba arabası |
Paslanmaz çelik levha rotorları 3 inç beyaz gri tekerlekler hassas top rulmanları ile
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
200-500kg Kapasite Döner Çarklar 3/4/5/6/8 Inch Yük Taşıyan Çarklar
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
4 inç Toplam Yükseklik 3 inç Tekerlek Çapı Sağlık Kuruluşları için Çift Frenli Tıbbi Çubuklar
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |
3 "Mobilya Sandalye Tekerleri, 50kg Yükleme Ofis Koltuğu Teker Tekerleği
| Ürün Adı:: | 5 adet 3 inç sapı halka sapı döndürülebilir ofis sandalyesi rotor tekerleği mobilya rotorları değişt |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Şeffaf |
| Tekerlek Malzemesi:: | PU/Poliüretan |

